Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja lifestyle quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Dramat w życiu Smaszcz. Schreiber wszystko nam ujawniła. "Aż zabolało mnie serce"
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 20.02.2025 09:47

Dramat w życiu Smaszcz. Schreiber wszystko nam ujawniła. "Aż zabolało mnie serce"

Marianna Schreiber odwiedziła studio Świata Gwiazd. Podczas wywiadu wspomniała o relacji z Pauliną Smaszcz. 

Marianna Schreiber i przyjaźni z Pauliną Smaszcz

Marianna Schreiber razem z Pauliną Smaszcz pojawiła się w programie “Królowa przetrwania”. Między celebrytkami nawiązała się nić przyjaźni. W wywiadzie dla Świata Gwiazd opowiedziała o wielkim hejcie na Paulinę Smaszcz, którego osobiście nie potrafi zrozumieć.m

Ja widzę, że ona na to nie zasługuje. Ja widzę, że Paulina Smaszcz nie umie się bronić przed tym. Być może się boi. Być może jest zastraszana i bardzo mi jest przykro z tego powodu. Dlatego uważam, że wokół siebie potrzebują ludzi, którzy zrobią to za nią. Cieszę się, że jest przy niej też Agnieszka Kotońska, która ją wspiera, stoi za nią murem i daje jej taką swoją pozytywną energię. Bo uważam, że Paulinie się to przyda. 

Sama Marianna stara się wspierać byłą żonę Macieja Kurzajewskiego i bardzo boli ją to, przez co przechodzi. 

Jak patrzyłam na to branie czynnego udziału w linczu na Paulinę, to mnie tak po prostu ruszyło jakoś wewnętrznie. Zabolało mnie serce w tym wszystkim. Nie rozumiem, dlaczego ona dostaje taki hejt po tym odcinku, w którym opowiedziała o swoim bólu. Uważam, że ma prawo mówić o swoich emocjach, o tym co czuje, o tym co przeżyła. To są jej wspomnienia i nikt jej nie powinien tego odbierać. Ma prawo też zrobić rachunek sumienia swojej przeszłości i nikt nie powinien zamykać jej ust, a tak się dzieje. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Marianną Schreiber. 

Marianna Schreiber, fot. ŚwiatGwiazd Exclusive