Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Viki Gabor wyszła ze szpitala. Pierwsze zdjęcia po wypadku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.06.2024 19:20

Viki Gabor wyszła ze szpitala. Pierwsze zdjęcia po wypadku

Viki Gabor
Fot. AKPA

Viki Gabor i jej ojciec uczestniczyli ostatnio w wypadku w Warszawie. Cała sprawa była mocno niejednoznaczna. Teraz piosenkarka pojawiła się po raz pierwszy publicznie. Jak wyglądała?

Co wiadomo o wypadku Viki Gabor?

Viki Gabor i jej ojciec Dariusz Gabor uczestniczyli w wypadku w Warszawie. Między tatą piosenkarki a 34-letnim kierowcą innego samochodu doszło do sprzeczki, którą policja określiła “kłótnią kierowców”, bez podłoża rasistowskiego. Jednak w jej efekcie zarówno Wiktoria, jak i jej ojciec trafili do szpitala. Dariusz został bowiem pobity, a 16-latka miała kontakt z gazem, jaki rozpylił w samochodzie 34-latek.

Mamy chronologię zdarzeń, której wczoraj nie było, ponieważ trwały czynności. 53-letni mężczyzna, który przewoził 16-letnią pasażerkę, chcąc ominąć korek do tunelu w kierunku Woli, próbował zmienić pas, przejeżdżając przez linię ciągłą, czym zajechał drogę prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Renault, którym kierował 34-latek. 53-latek zatrzymał swój samochód, zablokował przejazd i wysiadł z samochodu. Wywiązała się awantura słowna – mówił Rafał Wieczorek, rzecznik warszawskiej policji w rozmowie z Plejadą.

Służby nie potwierdziły, ani nie zaprzeczyły, czy plotki o tym, że to ojciec Viki zainicjował spór, uderzając w maskę samochodu drugiego mężczyzny. Zabezpieczono za to nagrania z kamer, apelowano też świadków zdarzenia o kontakt. Wiktoria trafiła do prywatnej kliniki okulistycznej, ponieważ w wyniki działania gazu miała problemy ze wzrokiem. Już dziś pojawiła się jednak na głośnym evencie. Jak wyglądała?

Policja zabrała głos ws. Viki Gabor i jej ojca. Tak wyglądało pobicie W jakim stanie są Viki Gabor i jej ojciec? Nowe oświadczenie

Viki Gabor na publicznym wydarzeniu

12 czerwca menadżer Gabor ogłosił, co stało się z rodziną, kiedy zarówno Dariusz Gabor, jak i Viki zostali wypisani ze szpitala.

Cała rodzina wczoraj po godz. 22 została przetransportowana do Krakowa. W tej chwili dochodzą do siebie w domu. Dziękują bardzo za wszelkie przejawy wsparcia, które zostały im udzielone, i proszą o odrobinę prywatności, by mogli dojść do siebie po tym, co ich spotkało. Czują się na tyle dobrze, jak można się czuć po takim ataku, jaki ich spotkał wczoraj – brzmiał komunikat dla mediów 12 czerwca.

Tymczasem Wiktoria zjawiła się dziś jako jedna z gwiazd na XXIII Gali Businesswoman Awards. Czy ona naprawdę to założyła? Zdjęcia poniżej.

Viki Gabor na XXIII Gali Businesswoman Awards: zdjęcia

Viki Gabor na gali Businesswoman Awards pojawiła się w prostym komplecie. Piosenkarka założyła czarną koszulkę we wzór oraz czarne spodnie w paski i buty z ostrym noskiem. Minę miała nieco smutną i zagubioną, postawiła też na wyjątkowo łagodny, jak na nią, makijaż

Ale czy dobrze widzimy, że na koszulce jest wzór w gruby łańcuch? Mamy nadzieję, że nie jest to aluzja do ostatnich problemów z policją! Jednak nawet jeżeli był to zupełny przypadek, to wybór wzoru w i tak dość mrocznej stylizacji wydaje się nieco niefortunny. A jak wy uważacie?

Viki Gabor na XXIII Gala Businesswoman Awards
Viki Gabor na XXIII Gala Businesswoman Awards, fot. Dariusz Gałązka/AKPA
Viki Gabor na XXIII Gala Businesswoman Awards
Viki Gabor na XXIII Gala Businesswoman Awards, fot. Dariusz Gałązka/AKPA