Swiatgwiazd.pl
Doda

TRICOLORS/East News

W sieci pojawiło się zdjęcie Dody z przystojnym Amerykaninem. Fani pytają, czy jest zakochana

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Nie milkną spekulacje dotyczące nowych mężczyzn w życiu Dody. Jeden z internautów postanowił wprost zapytać za pośrednictwem Internetu o to, czy wokalistka wciąż jest singielką. Piosenkarka odpowiedziała.

  • W mediach nie milkną doniesienia i spekulacje dotyczące rozwodu Dody

  • Niedawno w Internecie pojawiły się zdjęcia z nowym, przystojnym mężczyzną

  • Wokalistka dosadnie skomentowała całą sytuację na swoim TikToku

Doda ostatnimi czasy nie schodzi z nagłówków gazet, głównie za sprawą swojego głośnego rozwodu z Emilem Stępniem. Niedawno w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące jej stanu cywilnego, po tym jak wyciekły jej zdjęcia z przystojnym Amerykaninem. Piosenkarka skomentowała te plotki.

Zmiany w życiu Dody

W życiu Dody ostatnio nie brakuje wrażeń. Piosenkarka ostatnio ma ręce pełne roboty - ma za sobą pierwszy duży koncert po pandemii, premierę singla, przygotowuje nową płytę, a także zbliża się premiera produkowanego przez nią filmu "Dziewczyny z Dubaju" (więcej tutaj).

Celebrytka stara się na bieżąco informować swoich fanów o nowościach w swoim życiu. Robi to głównie za pośrednictwem różnych platform w Internecie - Facebooka czy Instagrama. Tam też pojawiły się wiadomości o największych zmianach w jej życiu w ostatnich miesiącach - nowego menadżera, złożeniu papierów rozwodowych czy premierze nowego singla.

Niedawno gwiazda zdecydowała się na otworzenie profilu w kolejnej aplikacji internetowej. Zaczęła publikować na zdobywającym coraz większą popularność portalu TikTok. Rozpoczęła od promocji swojego singla, ale nie brakuje także bezpośredniej interakcji ze swoimi fanami.

Tam jeden z fanów postanowił zadać jej prywatne pytanie. W specjalnie poświęconej na pytania sekcji, nawiązał do jej ostatnio zmiennej sytuacji ze stanem cywilnym. Internauta krótko zapytał czy ma męża bądź chłopaka. Gwiazda odpowiedziała za pośrednictwem nagrania.

Edward Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości": Edward trafił do szpitala. Oczekuje na operację

CZYTAJ DALEJ

Doda odpowiada na spekulacje o jej nowym związku

- Urodziłam się w Światowy Dzień Singla, więc to zobowiązuje. A jak ktoś mnie pyta, czy jestem singlem, to mówię: nie, jestem całym albumem - odpowiedziała, wyraźnie rozbawiona.

Choć Doda przekonuje, że dobrze jej z życiem singielki zaczynają się pojawiać spekulacje, że mogła już związać się z kolejnym mężczyzną. W Internecie pojawiły się zdjęcia z wakacji, które spędza w miłym towarzystwie przystojnego mężczyzny. Zdjęcia z urodziwym Amerykaninem pojawiały się na jego Instagramie już parę miesięcy wcześniej, jednak teraz, po rozwodzie Dody wzbudzają więcej emocji.

Nietrudno dostrzec pewne podobieństwo towarzysza podróży piosenkarki do wcześniejszego mężczyzny z jej życia. Jego muskulatura oraz długie blond włosy budzą skojarzenia z byłym Dody - Radosławem Majdanem. Nie da się ukryć, że jej nowy towarzysz jest trochę młodszy, jednak podobieństwo jest uderzające.

Myślicie, że Doda jest gotowa na nowy związek?


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek

Tagi:

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >