Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W takich warunkach podróżuje Doda. Zdjęcia bałaganu przyprawiają o zawrót głowy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.06.2024 09:35

W takich warunkach podróżuje Doda. Zdjęcia bałaganu przyprawiają o zawrót głowy

Doda
fot. AKPA

Doda miała dziś obchodzić wieczór triumfu, tymczasem wszystko spaliło na panewce. Tymczasem w sieci pojawiły się koszmarne warunki, w jakich podróżowała. To właśnie wyjazd stanął na drodze do triumfu.

Gdzie mieszka Doda?

Artystka mieszka na co dzień w Warszawie, konkretniej zaś na Mokotowie, w dość drogiej lokalizacji. Jej “gniazdko”, zdaniem Jonatana, ma przynajmniej 200 metrów kwadratowych, co zawdzięcza między innymi dwupoziomowości. Doda dysponuje także tarasem, umiejscowionym na dachu, co dodatkowo podbija wartość mieszkania.

Jonatan oszacował, że tak urządzone wnętrza w podobnej lokalizacji to nawet… 40 tysięcy za metr. Parafrazując klasyczkę – znacie matematykę. W domu Dody królują dwa kolory – biały i czarny, co według architekta pozwala uniknąć widocznego postępu czasu. Przyznał także, że mieszkanie jest ponadczasowe i konsekwentnie zaprojektowanie (w szczególności zaś łazienka oraz sypialnia) i może stanowić “dobrą bazę”.

"Bez pukania". Architekt ocenia dom Dody i nie szczędzi krytyki! "Czasy się zmieniły" Tak Doda wystylizowała swojego psa. Jest ubrany od łap do głów

Podróż Dody do Szwajcarii

Doda wspólnie z Darkiem Pachutem wybrała się na urlop kamperem. Jej partner zdobywał Schilthorn – szczyt w Schweizer Voralpen, części Alp Zachodnich. W podróży towarzyszył jej także ukochani piesek, czyli Wolfie. Wyjazd utwierdził Dodę w tym, że w jej życiu mógłby się pojawić kolejny piesek.

Przez ten cholerny kamper aż kusi, żeby Wolfie miał kompana. Takie podróże to czysta przyjemność - przekazała na Instagramie.

Wakacje Dody i pachuta w Szwajcarii dobiegają końca, a wokalistka pokazała zdjęcia z wnętrza pojazdu. Panował tam spory bałagan.

Powoli wracamy. Delikatny bałaganik się wkradł do kampera. Ja kończę obiecaną książkę, dla moich fanów. Poradnik bardziej - wspomniała.

Jak wygląda kamper Dody?

Jak podróżuje Doda?

Doda kilka ostatnich dni spędziła w Szwajcarii, a relacją z podróży chętnie dzieliła się z fanami. Gwiazda korzystała z miejscowych atrakcji i chętnie zwiedzała okolicę na rowerze. Nic dziwnego, bo widoki dosłownie zapierały dech. Po długich wojażach pora jednak wracać do domu, co przekazała w sieci. Przy okazji pokazała wnętrze kampera. Panował tam niezły bałagan. 

Na niewielkim stoliku znajdował się laptop, a dookoła niego stało sporo rzeczy. Uwagę przykuwają również porozrzucane ubrania i inne gadżety, pomiędzy którymi siedzi wokalistka. Widać, że ma niewiele miejsca do dyspozycji. 

Zdjęcia z wnętrza kampera Dody zobaczycie poniżej.

Doda pokazała bałagan w kamperze, fot. Instagram
Doda pokazała bałagan w kamperze, fot. Instagram
Doda pokazała bałagan w kamperze, fot. Instagram
Doda pokazała bałagan w kamperze, fot. Instagram
Doda pokazała bałagan w kamperze, fot. Instagram
Doda pokazała bałagan w kamperze, fot. Instagram