Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Wierni chcieliby dotknąć cudu". Magda Gessler czuje się jak święta. Ludzie stoją do niej w kolejkach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.09.2023 14:20

"Wierni chcieliby dotknąć cudu". Magda Gessler czuje się jak święta. Ludzie stoją do niej w kolejkach

Magda Gessler
Magda Gessler czuje się świętą, fot. KAPiF

Reputacja Magdy Gessler przewyższa większość gwiazd TVN. Restauratorka od lat prowadzi jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w stacji. Jej sława jest ogromna, a ona sama stała się "ikoną". Czy można już mówić o świętości? Gwiazda odpowiedziała. 

Magda Gessler wiedzie prym w "Kuchennych rewolucjach"

Kulinarny program, w którym restauratorka wprowadza diametralne zmiany do polskich lokali gastronomicznych, pojawił się na antenie TVN w 2010 roku. Od tego momentu Magda Gessler z sukcesem zdobywa coraz to większą popularność, a także kolejne telewizyjne propozycje.

Oprócz "Kuchennych rewolucji" możemy oglądać ją także w "MasterChefie", jednak to zmiana gastronomii jest jej największym "konikiem". Kolejne edycje programu udowadniają, że gwiazda ma jeszcze sporo pracy.

Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Magda Gessler z nowym sezonem "Kuchennych rewolucji"

Obecnie widzowie TVN mogą oglądać już 27. sezon "Kuchennych rewolucji". W każdym odcinku nie brak emocji i profesjonalnych rad Magdy Gessler. Po latach podróży po Polsce mogłoby się wydawać, że restauratorka wręcz działa cuda, zmieniając upadające restauracje w popularne lokale.

Popularność sprawiła, że każde pojawienie się gwiazdy w jakimś mieście jest ogromnym wydarzeniem dla jego mieszkańców. Magda Gessler w rozmowie dla "Wprost" przyznała nawet, że ostatnio zaczyna czuć się jak święta istota.

Magda Gessler jak święta

Restauratorka przyznała, że jej wizyty w lokalach gastronomicznych coraz częściej przypominają spotkania z celebrytami. Tłum fanów z utęsknieniem czeka na choćby rozmowę lub zdjęcie z idolką. Brzmi znajomo? Magda Gessler nadała sobie z tego powodu tytuł "świętej".

Kolejki ludzi, wianuszki dzieci formują się przed restauracjami licząc, że znajdzie się chwila i porozmawiają ze mną. […] Czuję się czasem, jakbym była świętą, która przyjechała do miejscowości, a wierni chcieliby dotknąć cudu - podsumowała.

Choć na kanonizację gwiazdy TVN pewnie nie mamy co liczyć, jej oddanie restauracjom i wprowadzane zmiany to istny cud.

Magda Gessler (45).jpg
Magda Gessler czuje się świętą, fot. KAPiF

Źródło: Wprost