Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zbankrutowany Michał Wiśniewski zbudował willę na miarę gwiazd Hollywood! Chwali się nią z każdej strony
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.06.2024 09:24

Zbankrutowany Michał Wiśniewski zbudował willę na miarę gwiazd Hollywood! Chwali się nią z każdej strony

Nowy dom Michała Wiśniewskiego
fot. KAPiF/YouTube

Michał Wiśniewski pokazał fanom swój nowy, imponujący dom. Mówił, że planuje w nim mieszkać ze swoją piątą żoną Polą i dziećmi. Czy coś się zmieniło?

Poprzednie małżeństwa Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zdobył sławę jako lider zespołu Ich Troje. Wraz z popularnością, coraz większą uwagę zaczęto zwracać na jego życie prywatne, które pełne było zaskakujących wydarzeń. Jednym z często omawianych tematów były liczne małżeństwa artysty.  

Pierwsze małżeństwo zawarł w 1996 roku z wokalistką grupy, Magdą Femme, ale związek przetrwał tylko pięć lat. Następnie Michał zakochał się w jednej z tancerek i choreografek zespołu, Mandarynie. Z tego związku urodziła się dwójka dzieci: Xavier i Fabienne. Niestety, i ten związek zakończył się rozstaniem. Kolejne pięć lat spędził w małżeństwie z Anią Świątczak, z którą ma dwie córki: Etiennette i Vivienne. Po rozwodzie z Anią Michał Wiśniewski związał się z Dominiką Tajner.

Xavier Wiśniewski latami walczył z chorobą. Syn Michała myślał o najgorszym. "Lepiej jakby mnie nie było" Michał Wiśniewski zarabiał miliony, a na starość grozi mu straszna bieda. Gwiazdor ujawnił, jakąś dostanie emeryturę. "Ochłapy"

Małżeństwo Michała i Poli Wiśniewskich

Aktualnie partnerką Michała Wiśniewskiego jest Pola Wiśniewska. Para przyznała się do swojej miłości w 2020 roku. Pola aktywnie dzieli się swoim życiem na platformach mediów społecznościowych.

Myślę, że mój nowy związek ma wielkie szanse na to, żeby dotrwać do końca, dlatego, że ja już nigdy nie będę się starał, żeby komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić, tylko zostawiam mu jego własną przestrzeń. Taki jest mój pomysł na ten związek - mówił w rozmowie z Plejadą.

Pola Wiśniewska zachowuje większy dystans wobec mediów w porównaniu do poprzednich żon Michała Wiśniewskiego, ale nie ukrywa przed nimi swoich prywatnych radości czy dumy z męża. Para doczekała się dwóch synów: Falco i Noëla, którzy urodzili się w maju 2023 roku.

Michał Wiśniewski pochwalił się natomiast budową swojego nowego domu. Planuje w nim zamieszkać z Polą i dziećmi. 

Michał Wiśniewski chwali się wielkim domem

Michał Wiśniewski w najnowszym odcinku swojego vloga "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" przedstawił postępy na budowie swojego nowego domu. Na wizualizacjach widać, że posiadłość — zlokalizowana w lesie pod Warszawą — będzie bardzo przestronna. W oczy rzuca się nieco demoniczna bryła, nowoczesny design oraz duże okna, które są obecnie montowane. Wiśniewski zaznacza, że jego dom będzie również bardzo ekologiczny. Prace budowlane rozpoczęły się wiosną 2023 roku.

Wszystko zaczyna się od głowy, a nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że budowa potrafi być początkiem końca związku  — można usłyszeć na filmie.

Artysta ujawnia, że współpracuje z licznymi firmami, które promuje w swoim programie. Jak sam określa, jest to "transakcja wiązana".

Oni pokazują swoje produkty, chcąc stworzyć wzorcowy dom. Ja zasuwam, grając koncerty, by zarobić i wywiązać się z umów  — opowiadał wokalista "Faktowi".

Podoba wam się ten projekt?

Michał Wiśniewski pochwalił się budową domu, fot. YouTube
Michał Wiśniewski pochwalił się budową domu, fot. YouTube

Michał Wiśniewski pochwalił się budową domu, fot. YouTube