Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Michał Wiśniewski zarabiał miliony, a na starość grozi mu straszna bieda. Gwiazdor ujawnił, jakąś dostanie emeryturę. "Ochłapy"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.02.2024 12:39

Michał Wiśniewski zarabiał miliony, a na starość grozi mu straszna bieda. Gwiazdor ujawnił, jakąś dostanie emeryturę. "Ochłapy"

Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF

Michał Wiśniewski nie jest zwolennikiem polskiego systemu emerytalnego. Trudno się dziwić. Gwiazdor postanowił wyjawić, jakich kwot może spodziewać się z funduszu, gdy będzie już mógł liczyć na świadczenie. Suma mrozi krew w żyłach.

Michał Wiśniewski nie ma dobrej passy

W ostatnim czasie o Michale Wiśniewskim media informują głównie w kontekście jego problemów prawnych. W ubiegłym roku sąd wydał nieprawomocny wyrok w sprawie piosenkarza, skazując go na 1,5 roku więzienia i 80 tys. zł grzywny.

Lidera Ich Troje oskarża się o rzekome wyłudzenie pożyczki ze SKOK Wołomin. Sam zainteresowany nie przyznaje się do winy i stanowczo zapowiada, że będzie walczył o sprawiedliwość.

Nawet jeśli jednak z konta Michała Wiśniewskiego nie zniknie zasądzona kwota, za jakiś czas z pewnością będzie musiał poważnie zastanowić się nad swoimi finansami. Wszystko za sprawą kuriozalnie niskiej emerytury, jaka ma przypaść mu w udziale.

Michał Wiśniewski pracował dla polityków. Zarobił fortunę. W grę wchodzą miliony Ten wybryk córki Wiśniewskiego nie dotarł do prasy. Wszystko wydało się przez przypadek. Nie przejdzie bez echa

Michał Wiśniewski trwonił pieniądze?

Choć w przeszłości płyty Ich Troje sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, a zespół bił rekordy popularności zdobywając diamentową płytę za album “Ad. 4”, na którym znalazł się ponadczasowy przebój “Powiedz”, w 2018 r. Michał Wiśniewski zmuszony był ogłosić upadłość konsumencką.

Konieczność podyktowana mogła być życie ponad stan, do którego jakiś czas temu przyznał się wokalista. W rozmowie z Plejadą wyjawił, że gdyby żył bardziej oszczędnie, dziś dysponowałby ogromnym majątkiem.

Zarobiłem 40 milionów i gdybym dbał o te pieniądze, to miałbym je do dzisiaj, pewnie ze sporym procentem - zdradził piosenkarz.

Gdy Michał Wiśniewski dowiedział się na jaką emeryturę będzie mógł liczyć w przyszłości, z pewnością jeszcze bardziej pożałował tego, że nie umiał trzymać pieniędzy “przy sobie”. O jakiej kwocie mowa?

Na jaką emeryturę może liczyć Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski nie wróży świetlanej przyszłości polskiemu systemowi emerytalnemu. W przekonaniu piosenkarza, wkrótce przestanie on po prostu działać. Konieczna jest zatem reforma.

To jest tak stara instytucja, że już dawno powinna zostać gruntownie zreformowana, co nie jest możliwe, bo jest niewygodna politycznie. Dopóki nasze pieniądze będą przerzucane z worka do worka, to jakieś ochłapy do nas trafią - stwierdził piosenkarz w rozmowie z Plejadą.

Michał Wiśniewski wyjawił też, jaki miesięczny przychód emerytalny został mu wyliczony. Mowa zaledwie o… 200 zł. Nic dziwnego, że artysta jest tak rozgoryczony jakością świadczeń.

Zobacz: Radosław Majdan pokazał się w basenowej stylizacji. Internautka śmieje się: “Chyba od żony pożyczyłeś”

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski, fot. KAPiF

Źródło: plejada.pl