Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wpadka Moniki Olejnik na wizji. Wszystko poszło na żywo
Kamila Krótka
Kamila Krótka 06.01.2021 01:00

Wpadka Moniki Olejnik na wizji. Wszystko poszło na żywo

pjimage - 2022-01-06T073529.209
TRICOLORS/East News

Monika Olejnik słynie z tego, że potrafi na miejscu odpowiedzieć ciętą ripostą, jednak co jakiś czas zdarza jej się popełnić wpadkę. Tak było i tym razem, o czym przekonali się widzowie "Kropki nad i".

Co takiego się wydarzyło? Monika Olejnik przejęzyczyła się, tym samym popełniając sporą wpadkę. Na Twitterze już zdążyły pojawić się prześmiewcze wpisy.

Monika Olejnik zaliczyła wpadkę

Dziennikarka podczas prowadzenia wczorajszego programu "Kropka nad i" chciała pochwalić się swoją erudycją, jednak wypaliła coś, co niestety przyniosło odwrotny efekt. Gośćmi programu byli europoseł PiS Kosma Złotowski oraz senator PO Krzysztof Breiza.

Nagle Monika Olejnik wypaliła coś, co rozpaliło jej przeciwników do czerwoności:

Miałam na studiach logistykę, potrafię myśleć logicznie.

W sieci zawrzało

Monika Olejnik szybko się poprawiła, mówiąc, że oczywście chodziło jej o logikę, a nie o logistykę. Niestety, widzowie nie wytrzymali, a na Twitterze pojawiło się wiele prześmiewczych wpisów na ten temat:

"Miała na studiach logistykę i potrafi myśleć logicznie."

czy

"Monika Olejnik: "Na studiach miałam logistykę, więc potrafię myśleć logicznie". Po tym wyznaniu łatwiej jest zrozumieć, dlaczego od tylu lat wywiad myli się jej z przesłuchaniem." Monika Olejnik jeszcze pod koniec programu nawiązała do swojej wpadki, wykazując się poczuciem humoru oraz dystansem do samej siebie. "Logika jest bardzo ważna" - podsumowała dziennikarka z uśmiechem.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie 2. Smutne doniesienia ws. Franciszka Pieczki. "Ja się śmierci nie boję" 3. Derulo usunął wpis o Sylwestrze. Jacek Kurski ma powód do smutku?

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].