Swiatgwiazd.pl
Prowadzący teleturniej "Familiada"

TRICOLORS/East News

Wpadka w "Familiadzie". Na tablicy pojawiły się wszystkie odpowiedzi

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Niecodzienna wpadka w "Familiadzie". Tym razem nie chodzi o wypowiedź uczestnika, a szczegół, który znalazł się w tle. Na mieszczącej się nad stanowiskiem prowadzącego tablicy przedwcześnie znalazły się wszystkie odpowiedzi. Internauci snują już teorie, które mogą wyjaśnić niecodzienną nieprawidłowość.

  • Wpadka na planie „Familiady”

  • Na tablicy nagle pojawiły się wszystkie odpowiedzi

  • Internauci domyślają się, co się stało

„Familiada” to teleturniej oparty na amerykańskim formacie „Family Feud”. Program pojawia się na antenie od 1994 roku, a o popularności formatu samo w sobie świadczy to, iż na ten moment nie zanosi się na zakończenie jego nadawania. Polki i Polacy chętnie zbierają się w weekendy przed telewizorem, by wraz z uczestnikami odgadywać odpowiedzi ankietowanych. Jak się okazuje, czasem produkcji nie udaje się nad wszystkim perfekcyjnie zapanować.

Niecodzienna wpadka w „Familiadzie”

Pojawianie się wpadek w „Familiadzie” nie jest czymś całkowicie nowym dla telewidzów TVP. Przez lata na planie zdarzały się zabawne sytuacje; powodem do uśmiechu bywały na przykład odpowiedzi zestresowanych uczestników. Tym razem wpadka nie należała jednak do tych słownych.

W miniony weekend (tj. 8-9 maja) Karol Strasburger zwyczajowo gościł w studiu dwie drużyny. Pierwszą z nich tworzyły „Gwiazdy TVP”, podczas gdy drugą - „Miedziowi”.

Jedno z puli pytań, które padły tamtego dnia w „Familiadzie” wydaje się wręcz idealne dla „Miedziowych”. Chodziło bowiem o podanie rudy metalu. Nic dziwnego, iż jako pierwszy zgłosił się do odpowiedzi przedstawiciel „Miedziowych”.

Mężczyzna udzielił poprawnej odpowiedzi wartej 26 punktów: „ruda miedzi”, która była drugą najczęściej wspominaną przez ankietowanych. Następnie nadeszła kolej stojącej tuż obok Katarzyny Cichopek. Aktorka strzeliła w „rudę złota”.

Ponieważ „ruda złota” nie była poprawną odpowiedzią, Karol Strasburger udał się do stanowiska „Miedziowych”. Kiedy podchodził do uczestników, na tablicy wciąż widniała tylko jedna odpowiedź. Prowadzący teleturniej „Familiada” wdał się w pogawędkę z jednym z uczestników (zawodowym górnikiem).

- Jaki to procent jest zawartości miedzi w rudzie? - dopytywał Karol Strasburger, który rozmawiał z uczestnikiem właśnie o miedzi.

Właśnie wtedy za plecami Karola Strasburgera wyraźnie widoczna była tablica wypełniona wszystkimi odpowiedziami. Co więcej, gdy prowadzący skończył rozmowę z górnikiem, odpowiedzi znów zniknęły z tablicy. Wszystko można obejrzeć na nagraniu dostępnym w serwisie YouTube, które prezentujemy tuż pod treścią artykułu.

Internauci domyślają się, co zawiniło

W sieci pojawiło się już nagranie z ostatniego odcinka „Familiady”, dzięki czemu swoimi teoriami na temat tego, co się stało, mogą dzielić się także internauci. Jedna z nich mówi o tym, że za wpadkę odpowiada tak naprawdę niefortunny montaż.

- Prawdopodobnie montaż. Karol człowieka zagadnął przed odpowiedzią na pytanie, ale później gdy już padły wszystkiego odpowiedzi nagrano tą wypowiedź raz jeszcze bo uczestnik mógł się pomylić (...) - domyśla się jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Plotek, YouTube

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >