Swiatgwiazd.pl

fot. kadr z programu "Milionerzy"

Wpadka w "Milionerach". Widownia zareagowała za wcześnie

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

W 503. odcinku teleturnieju "Milionerzy" doszło do kuriozalnej sytuacji. Uczestniczka odpadła już po udzieleniu odpowiedzi na pierwsze pytanie, jednak chwilę przed usłyszeniem werdyktu widownia zaczęła klaskać, a odpowiedź okazała się błędna.

Uczestniczka nie zdążyła jeszcze na dobre zagrzać miejsca na fotelu studia "Milionerów" i już musiała się z nim z nim pożegnać. Znalibyście odpowiedź na to pytanie?

"Milionerzy": Widownia zaczęła klaskać przy błędnej odpowiedzi

Pierwsze pytanie w "Milionerach" zazwyczaj jest tym najłatwiejszym, ale zdarza się, że bywa podchwytliwe lub po prostu trudne. Wielokrotnie miewały miejsce sytuacje, że uczestnicy nie mieli pojęcia, jak brzmi na nie odpowiedź. Taka sytuacja miała miejsce w niedawno wyemitowanym odcinku nr 503.

Falstarty widowni zdarzają się bardzo rzadko, ale wszystko wskazuje na to, że nawet oni byli przekonani słuszności wyboru uczestniczki. Pytanie za 500 zł, na którym się wyłożyła brzmiało: "Który z tych czterech osadów atmosferycznych nazywany bywa czarnym lodem?". Odpowiedzi to: a. gołoledź, b. szron, c. szadź, d. rosa.

Uczestniczka bez dłuższego zastanawiania się postawiła na odpowiedź c., która okazała się błędna. Czarnym lodem nazywa się gołoledź, czyli odpowiedź a. Co ciekawe, przy udzielonej błędnej odpowiedzi publiczność w studio zaczęła klaskać, co oznacza, że wiele osób była tego samego zdania.

Przypomnijmy, że aby zdobyć główną nagrodę, czyli milion złotych w "Milionerach " należy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań, z których tylko dwa dają gwarantowane kwoty 1000 zł i 40 tys. złotych. Uczestnicy mają dostęp do trzech kół ratunkowych: pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela i pół na pół (odrzucenie dwóch błędnych odpowiedzi). Jak do tej pory tylko garstka zwyciężyła główną nagrodę.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Bolesny apel Kingi Rusin, potrzebna jest pilna pomoc. Liczy się każda godzina, zagrożenie zdrowia i życia 2. Smutne doniesienia o Agacie Kuleszy. Fani nie mieli pojęcia, że jest tak źle. Współczujemy 3. Dagmara Kaźmierska pogrążona w modlitwie, wciąż ma nadzieję na szczęśliwy finał. "Składam ręce do Boga"

Źródło: Milionerzy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Dorota Wellman odpowiedziała na pomówienia w "Wiadomościach": "podane przez TVP informacje są nieprawdziwe"
Czytaj więcej >

Plotki

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie
Czytaj więcej >

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]