Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wszyscy rozpisują się o ślubie Kossakowskiego, a tymczasem Wojciechowska... Martyna opublikowała kilka ważnych wiadomości
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.04.2024 17:14

Wszyscy rozpisują się o ślubie Kossakowskiego, a tymczasem Wojciechowska... Martyna opublikowała kilka ważnych wiadomości

Przemysław Kossakowski / Martyna Wojciechowska
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF

Czy Przemysław Kossakowski wziął ślub? Kim jest jego partnerka? Podczas gdy w mediach głośno od plotek na temat stanu cywilnego dziennikarza, Martyna Wojciechowska zajmuje się czymś zupełnie innym. Nie ma czasu na myślenie o byłym mężu.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska: ślub i rozstanie

Przemysław Kossakowski przez mniej więcej dekadę był wielkim gwiazdorem stacji TTV, gdzie pracował jako dziennikarz i prowadzący autorskich programów, jak: „Kossakowski. Być jak…”, „Kossakowski. Inicjacja”, „Kossakowski. Wtajemniczenie” czy wreszcie najbardziej znany „Down the Road”. W tym ostatnim podróżował wraz z grupą osób z zespołem Downa po całym świecie.

W międzyczasie na jego drodze stanęła Martyna Wojciechowska. Para pobrała się 16 października 2020 roku. Z czasem wyszło na jaw, że ich małżeństwo przetrwało jedynie trzy miesiące. Do dziś nie są znane przyczyny rozpadu tej relacji, jednak kiedy w 2022 sąd orzekał rozwód, zdecydował o winie Kossakowskiego.

Wkrótce potem Przemek całkowicie zniknął z radaru mediów. Zaszył się na Podlasiu, gdzie prowadził „Arterytorium”: centrum sztuki do osób z niepełnosprawnościami. Rozpoczął także studia pedagogiczne. Teraz jednak znów prasa mówi tylko o nim: wszystko z powodu obrączki na palcu oraz potencjalnej nowej żony. A co w tym czasie robi Martyna Wojciechowska? Z pewnością nie rozpacza po byłym partnerze, o wszystkim przeczytacie poniżej.

Przemek Kossakowski ma za sobą już dwa rozwody. Kim była pierwsza żona dziennikarza? Kossakowski podobno ma już nową żonę, dla której porzucił Wojciechowską. Tak tłumaczył powód rozstania z gwiazdą TVN

Czy Przemek Kossakowski wziął drugi ślub?

Kossakowski nie pojawia się w mediach, jednak nieustająco działa społecznie na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Bierze udział w akcjach charytatywnych i różnych projektach. Podobno – według prasowych plotekw ostatnich latach wielkim oparciem była dla niego była Patrycja Bartoszak. Widzowie programu „Down the Road” dobrze ją znają: pracowała tam jako psycholożka.

Rzeczywiście w ostatnich miesiącach na palcu Przemka pojawiła się obrączka. Widać ją na zdjęciach z Instagrama oraz w wydaniu „Dzień dobry TVN”, w którym pojawił się na początku stycznia tego roku. Co więcej, ostatnio Patrycja przedstawia się jako Bartoszak-Kossakowska. Przykładowo:

Dnia 22 marca w naszym Ośrodku odbyła się konferencja Zespołu Downa „Wyzwanie, Wsparcie, Możliwości”. […] Prelegentem konferencji była pani Patrycja Bartoszak-Kossakowska – napisano we wpisie Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie.

Czy jest to jedynie zbieg okoliczności? Trudno stwierdzić, póki żadne z zainteresowanych nie potwierdzi ani nie zaprzeczy. Dużo więcej dzieje się natomiast u Martyny, jej ostatnie wpisy na Instagramie zwiastują mocne uderzenie w tym roku.

Co robi teraz Martyna Wojciechowska?

Wojciechowska bardzo przeżywała rozstanie z Kossakowskim, ale dawno już je przebolała. Teraz prasa plotkuje o jej byłym, ale ona nie ma czasu poświęcać mu choćby chwili uwagi. Nic dziwnego: bierze ostatnio udział w ogromnej liczbie projektów. Zaangażowała się w promocję akcji organizacji SexEd Anji Rubik, która zachęca do pójścia na wybory samorządowe.

Martyna uczestniczy też w projekcie In Your Mind, stworzonego w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Występuje na wielu nagraniach organizacji, namawiając młode osoby do szukania wsparcia w kryzysie i omawiając częste problemy nastolatków. Oczywiście jednocześnie rozkręca własną akcję Młode Głowy. Na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie ze spotkania z Kają Gołuchowską i Zosią Sokołowicz.

Martyna Wojciechowska, nowe projekty, Instagram, co teraz robi
Martyna Wojciechowska w projekcie Młode Głowy, fot. instagram.com/martyna.world
Martyna Wojciechowska, nowe projekty, Instagram, co teraz robi
Martyna Wojciechowska, fot. instagram.com/martyna.world
Przemysław Kossakowski, Martyna Wojciechowska, plotki o ślubie
Przemysław Kossakowski, fot. KAPiF
Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, rozwód, plotki o ślubie
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF