Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dariusz Pachut spędził urodziny z rudowłosą pięknością. Przed fanami Dody nic się nie ukryje
Karolina Kurek
Karolina Kurek 05.04.2024 16:07

Dariusz Pachut spędził urodziny z rudowłosą pięknością. Przed fanami Dody nic się nie ukryje

Doda i Pachut
Doda i Dariusz Pachut, fot. KAPiF

Dariusz Pachut niedawno pochwalił się nietypowym tortem z okazji urodzin. Teraz podróżnik pokazał się mediach społecznościowych z kobietą o rudych włosach. Czujni fani jednak od razu spostrzegli, że jest to Doda. Wszystko przez jedną rzecz. Szczegóły. 

Związek Dody i Dariusza Pachuta

Doda ma na koncie kilka nieudanych związków. W 2022 roku jej partnerem został Dariusz Pachut, podróżnik i sportowiec. Na początku relacji w sieci pojawiało się wiele ich wspólnych zdjęć. Od tego czasu para pokazała się kilka razy publicznie. Plotkowano także, o kryzysie, jaki przeszli. Spekulacje się nie potwierdziły. Nadal tworzą udany związek, jednak rzadko dzielą się prywatnymi kadrami. Jak mówiła Doda, tak jest lepiej dla ich relacji, a temat rozwinęła w swoim autorskim formacie “DODAPHONE” na antenie radia RMF FM:

To jest straszne, że dożyliśmy czasów, w których prawdziwa miłość nie ma prawa odbijać się w oczach partnera, tylko w telefonie i oczach tysięcy ludzi, których nawet nie znamy. I tylko wtedy może okazać się tą prawdziwą i satysfakcjonującą - mówiła. 

"Insynuacje, kalumnie". Ukochany Dody musi znosić coś takiego we własne urodziny. Ale prezent! Dariusz Pachut wrzucił zdjęcie z kąpieli. I to w jakim towarzystwie! Nie jest to Doda...

Pachut pochwalił się tortem urodzinowym

Dariusz Pachut w czwartek 4 kwietnia obchodził 39. urodziny. Podróżnik pochwalił się w mediach społecznościowych fotografią tortu, jaki otrzymał z tej okazji. Na wypieku znalazło się jego zdjęcie oraz napis “Dareczku, wszystkiego najlepszego”. 

Jednak słowo “najlepszego” zostało przekreślone na torcie, a obok pojawił się wyraz “najszerszego”. Darek odniósł się w zabawny sposób do zabiegu, który został zastosowany.

Instynuacje, kalumnie o moich barkach - wyznał. 

Możliwe, że jednak wziął sobie do serca, słowa, które umieszczono na wypieku, ponieważ później dodał “trzeba się wziąć do roboty”.

Dariusz Pachut instagram
Dariusz Pachut, fot,. Instagram 

Dariusz Pachut pokazał zdjęcie z Dodą

Dariusz Pachut dodał nową relację na swoje InstaStories. Zdjęcia przedstawiają kobietę, która stoi tyłem do aparatu. Jest ubrana w długą czarną sukienkę i ma krótkie włosy w kolorze rudym. Obserwujący zatem nie mogli zobaczyć jej twarzy, jednak to nie było konieczne, ponieważ na plecach tej pani są wytatuowane skrzydła - jeden z charakterystycznych znaków Dody. Fani gwiazdy są czujni i od razu zwrócili na to uwagę

Widać, że świetnie się bawili, celebrując urodziny Darka.

Screenshot_20240404-210406_Instagram.jpg
Dariusz Pachut i Doda. fot. Instagram 
Dariusz Pachut i Doda. fot. Instagram
Dariusz Pachut i Doda. fot. Instagram 
Dariusz Pachut i Doda. fot. KAPiF
Dariusz Pachut i Doda. fot. KAPiF