Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zapytali Bosacką, czy wybaczyła mężowi. Po 26 latach razem i zdradzie, tyle miała do powiedzenia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.04.2024 22:59

Zapytali Bosacką, czy wybaczyła mężowi. Po 26 latach razem i zdradzie, tyle miała do powiedzenia

KAPiF/East News
KAPiF/East News

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki byli małżeństwem przez 26 lat. W ubiegłym roku w mediach pojawiła się informacja o nieoczekiwanym rozstaniu. Teraz gwiazda wyjawiła, czy potrafi już przebaczyć byłemu mężowi.

Katarzyna Bosacka wzięła rozwód

Katarzyna Bosacka i polityk Marcin Bosacki stanęli na ślubnym kobiercu w 1997 r. Przez lata małżeństwa, para doczekała się czwórki dzieci. Chętnie pokazywała się wspólnie na branżowych imprezach, a ich związek uznawany był za jeden z najtrwalszych w branży.

Bańka prysła w sierpniu ubiegłego roku, gdy w mediach pojawiła się informacja o tym, że mąż gwiazdy TVN Style wyprowadził się z domu. Wkrótce później pojawiły się pogłoski, że związał się z inną kobietą.

Dziś Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki są już po rozwodzie, a prezenterka udzieliła pierwszych wywiadów, w których zabrała głos na temat swojego życia prywatnego. Nie zabrakło poruszających wyznań.

Kasia Bosacka przez rozwodem wrzuciła do sieci nagranie. Tak odreagowała emocje Katarzyna Bosacka rozwiedziona! Na sali sądowej doszło do zaskakującej sytuacji. Nie mogła się tego spodziewać

Katarzyna Bosacka o życiu po rozstaniu

Katarzyna Bosacka nie kryje, że bardzo ciężko zniosła dramat, jaki zgotował jej mąż. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem dla Świata Gwiazd wyjawiła, że w pewnym momencie zdecydowała się sięgnąć po specjalistyczną pomoc.

Zdecydowanie poszłam po pomoc, poszłam po prostu do psychiatry, bo takie doświadczenie w życiu, nagłe jeszcze bardzo wiąże się z ogromną traumą, rozpaczą, depresją. Powiedzmy to sobie szczerze - opowiadała.

Dziennikarce TVN Style udało się stanąć na nogi, a dziś patrzy w przyszłość z optymizmem. Czy oznacza to jednak, że nie czuje już żalu do mężczyzny, któremu poświęciła tyle lat życia?

Czy Katarzyna Bosacka wybaczyła mężowi?

Choć początkowo Katarzyna Bosacka nie chciała komentować rozstania z mężem, dziś coraz częściej udaje się nakłonić ją do refleksji związanej z rozwodem. Redakcja Jastrząb Post postanowiła zapytać gwiazdę, czy zdołała już wybaczyć Marcinowi Bosackiemu.

Myślę, że warto wybaczać i nie nosić w sobie tej złości, goryczy, która nas zatruwa, więc na pewno tak - orzekła prezenterka.

Dziennikarka wyjawiła też, że w dojściu do siebie po traumie pomogła jej praca oraz zaangażowanie w dodatkowe zajęcia. Zapisała się na naukę języka włoskiego i zaczęła chodzić na siłownię.

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki, fot. KAPiF
Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka, fot. KAPiF

Źródło: swiatgwiazd.pl, jastrzabpost.pl