Zaskakująca różnica wieku między uwielbianymi bohaterami "Rancza" Żródło: serialetvp/youtube.com

Zaskakująca różnica wieku między uwielbianymi bohaterami "Rancza"

16 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Emisja serialu "Ranczo" została zakończona w 2016 roku, jednak w dalszym ciągu na jaw wychodzą zaskakujące ciekawostki na temat aktorów, którzy brali udział w produkcji. Tym razem dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o bohaterach słynnej "ławeczki", na której w przeciągu 10 lat projekcji wydarzyło się mnóstwo sytuacji. Piotr Pręgowski, wcielający się w postać Patryka Pietrka w rzeczywistości jest jednym z najstarszych, przesiadujących na niej aktorów.

  • Piotr Pręgowski jest najstarszym aktorem "ławeczki" w serialu "Ranczo"
  • Patryk Pietrek, w którego postać się wciela jest najmłodszym bywalcem "ławeczki"
  • Serial wkrótce doczeka się swojej kontynuacji

Serial "Ranczo" przez 10 lat był jedną z najpopularniejszych polskich produkcji. Chęć jej oglądalności nie spadła, jednak obecnie jest to możliwe jedynie z powtórek, lub dzięki subskrypcji Netflix. Na jaw wyszło kilka ciekawostek o aktorach popularnej "ławeczki", która była jednym z symboli projekcji Telewizji Polskiej.

"Ranczo": Aktorzy "ławeczki"

Od momentu pojawienia się serialu "Ranczo" na łamach Telewizji Polskiej telewidzowie przykuwali swój wzrok na słynną "ławeczkę", gdzie przez 10 lat emisji przesiadywało wiele postaci, w które wcielało się mnóstwo aktorów.

Przytoczmy tutaj tych, których fani mogą kojarzyć najbardziej. Byli to: Piotr Pręgowski (Patryk Pietrek), Bogdan Kalus (Tadeusz Hadziuk), Sylwester Maciejewski (Maciej Solejuk), Franciszek Pieczka (Stanisław Japycz), czy też w początkowych odcinkach, zmarły w 2006 roku Leon Niemczyk (Jan Japycz).

Kwintesencją "ławeczki" było to, że każdy z przebywających na niej gentlemanów przejawiał odrębne cechy charakteru, co czyniło serial naprawdę wyjątkowym i charakterystycznym. Na uwagę zasługuje również fakt, że w rzeczywistości ich wiek różnił się od przedstawionego w produkcji.

Grażyna Szapołowska pokazała dom. Największą uwagę internautów przyciągnęła papugaGrażyna Szapołowska pokazała dom. Największą uwagę internautów przyciągnęła papugaCzytaj dalej

Nie sposób jest zgadnąć, że najstarszy ze wszystkich aktorów "ławeczki" jest Franciszek Pieczka (Stanisław Japycz). Aktor ma 93 lata. Jednak tajemnica zaczyna się tam, gdzie nikt się tego nie spodziewa. Okazuje się, że zaraz po Pieczce najstarszym aktorem jest wcielający się w postać Patryka Pietrka, Piotr Pręgowski.

W rzeczywistości artysta ma dziś 67 lat, a w serialu ukazany jest jako najmłodszy ze wszystkich przesiadujących na "ławeczce" mężczyzn. Ciekawostką jest również fakt, że jego małżonką jest wcielająca się w postać dyrektorki szkoły w "Ranczu", Ewa Kuryło.

Dla porównania, Bogdan Kalus, czyli serialowy Tadeusz Hadziuk ma 55 lat, Sylwester Maciejewski, czyli Maciej Solejuk, 65 lat.

Kontynuacja serialu "Ranczo"

Od kilku miesięcy w sieci krążą informacje na temat rzekomej kontynuacji serialu "Ranczo", która miałaby zostać ukazana pod postacią filmu pt. "Ranczo. Zemsta wiedźm". Wiadomo już, że ujrzy ona światło dzienne, jednak w dalszym ciągu nie ma informacji, kiedy miałoby to nastąpić.

Jedną z wiadomych, jest fakt, że scenariusz filmu ma się dziać po wyborze Pawła Kozioła (Cezary Żak) na prezydenta Polski. Czekacie na zapowiadaną kontynuację słynnej produkcji Telewizji Polskiej?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: wikipedia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł