Swiatgwiazd.pl
Zaskakująca różnica wieku między uwielbianymi bohaterami "Rancza"

serialetvp/youtube.com

Zaskakująca różnica wieku między uwielbianymi bohaterami "Rancza"

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Emisja serialu "Ranczo" została zakończona w 2016 roku, jednak w dalszym ciągu na jaw wychodzą zaskakujące ciekawostki na temat aktorów, którzy brali udział w produkcji. Tym razem dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o bohaterach

  • Piotr Pręgowski jest najstarszym aktorem "ławeczki" w serialu "Ranczo"

  • Patryk Pietrek, w którego postać się wciela jest najmłodszym bywalcem "ławeczki"

  • Serial wkrótce doczeka się swojej kontynuacji

Serial "Ranczo" przez 10 lat był jedną z najpopularniejszych polskich produkcji. Chęć jej oglądalności nie spadła, jednak obecnie jest to możliwe jedynie z powtórek, lub dzięki subskrypcji Netflix. Na jaw wyszło kilka ciekawostek o aktorach popularnej "ławeczki", która była jednym z symboli projekcji Telewizji Polskiej.

"Ranczo": Aktorzy "ławeczki"

 Od momentu pojawienia się serialu "Ranczo" na łamach Telewizji Polskiej telewidzowie przykuwali swój wzrok na słynną "ławeczkę", gdzie przez 10 lat emisji przesiadywało wiele postaci, w które wcielało się mnóstwo aktorów.

Przytoczmy tutaj tych, których fani mogą kojarzyć najbardziej. Byli to: Piotr Pręgowski (Patryk Pietrek), Bogdan Kalus (Tadeusz Hadziuk), Sylwester Maciejewski (Maciej Solejuk), Franciszek Pieczka (Stanisław Japycz), czy też w początkowych odcinkach, zmarły w 2006 roku Leon Niemczyk (Jan Japycz).

Kwintesencją "ławeczki" było to, że każdy z przebywających na niej gentlemanów przejawiał odrębne cechy charakteru, co czyniło serial naprawdę wyjątkowym i charakterystycznym. Na uwagę zasługuje również fakt, że w rzeczywistości ich wiek różnił się od przedstawionego w produkcji.

Nie sposób jest zgadnąć, że najstarszy ze wszystkich aktorów "ławeczki" jest Franciszek Pieczka (Stanisław Japycz). Aktor ma 93 lata. Jednak tajemnica zaczyna się tam, gdzie nikt się tego nie spodziewa. Okazuje się, że zaraz po Pieczce najstarszym aktorem jest wcielający się w postać Patryka Pietrka, Piotr Pręgowski.

W rzeczywistości artysta ma dziś 67 lat, a w serialu ukazany jest jako najmłodszy ze wszystkich przesiadujących na "ławeczce" mężczyzn. Ciekawostką jest również fakt, że jego małżonką jest wcielająca się w postać dyrektorki szkoły w "Ranczu", Ewa Kuryło.

Dla porównania, Bogdan Kalus, czyli serialowy Tadeusz Hadziuk ma 55 lat, Sylwester Maciejewski, czyli Maciej Solejuk, 65 lat.

Kontynuacja serialu "Ranczo"

Od kilku miesięcy w sieci krążą informacje na temat rzekomej kontynuacji serialu "Ranczo", która miałaby zostać ukazana pod postacią filmu pt. "Ranczo. Zemsta wiedźm". Wiadomo już, że ujrzy ona światło dzienne, jednak w dalszym ciągu nie ma informacji, kiedy miałoby to nastąpić.

Jedną z wiadomych, jest fakt, że scenariusz filmu ma się dziać po wyborze Pawła Kozioła (Cezary Żak) na prezydenta Polski. Czekacie na zapowiadaną kontynuację słynnej produkcji Telewizji Polskiej?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mandarynę na ostatnim zdjęciu trudno rozpoznać. Wielka miłość zmieniła jej życie

  • Magda Gessler na zdjęciu z młodości. Zaskakujące podobieństwo do Lary

  • Marian Lichtman odpowiada na zarzuty na temat skandalicznego zachowania na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

Źródło: wikipedia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >