Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zaśpiewał hit Dody tak, że wszystkim opadły szczęki. Nawet ona zareagowała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.07.2024 14:18

Zaśpiewał hit Dody tak, że wszystkim opadły szczęki. Nawet ona zareagowała

Doda
fot. KAPiF/Instagram

Doda już od ponad 25 lat zachwyca swoim głosem na scenie. Fani nadal wiele jej zawdzięczają, a swoje oddanie pokazują w kreatywny sposób. Jeden z oddanych słuchaczy pokazał swoje wykonie jej największego hitu. Musiała zareagować na nagranie. Jej słowa zostaną z chłopakiem na zawsze.

Doda wróciła z kolejnym utworem w duecie ze Smolastym

Doda podbiła show-biznes jako kontrowersyjna Dżaga, wokalistka zespołu Virgin. Później z sukcesem rozwijała karierę solową, a obecnie zakończyła dwuletnią przygodę z erą Aquarii. Zwieńczeniem okresu było telewizyjne show i zaskakująca współpraca muzyczna.

W sierpniu ubiegłego roku pojawił się teledysk do utworu "Zanim Zajdzie Słońce", który piosenkarka wykonuje ze znanym raperem, Smolastym. Utwór szybko podbił serwisy streamingowe, a gorący teledysk był głośno komentowany w mediach. Nie brakowało nawet doniesień, że to przez romantyczne sceny rzekomo rozpadł się jej związek z Dariuszem Pachutem.

W rzeczywistości jej życie osobiste kwitnie, podobnie jak kariera. W minionym miesiącu pojawiła się kontynuacją głośnego teledysku wraz z nową piosenką duetu "Nie żałuję". Współpraca wywołała ponownie emocje, licząc już ponad 5 milionów wyświetleń na YouTubie. Fani nie kryją zachwytu.

Doda na pewno oniemiała. Pachut ostrzygł włosy Doda właśnie ogłosiła smutne wieści. O wszystkim dowiedzieli się najbliżsi

Doda inspiruje młodych fanów

Doda przez lata swojej kariery stworzyła bardzo bliską relację z fanami. To oni pomogli jej odzyskać statuetkę MTV Awards, którą oddała do licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po latach żałowała tej decyzji, a słuchacze zaskoczyli ją prezentem na zakończenie kariery.

Moi fani odkupili nagrodę, którą oddałam ponad 10 lat temu na licytację na cel charytatywny, tak jak pozostałe kilkadziesiąt w swoim życiu. Chciałam odkupić ją sama, bo dopiero jak dojrzałam, zrozumiałam jak bardzo jest to dla mnie ważna pamiątka... Jednak moi fani okazali się szybsi i na 40 urodziny wręczyli mi spóźniony prezent. Właśnie dołączyła do tych, które mi pozostały na półce i będą przypominać o drodze, którą przeszłam i o tym co było w niej piękne. Bo tylko to chcę zapamiętać, dziękuję! - pisała wzruszona.

Inny fan w kreatywny sposób postanowił oddać hołd idolce. W mediach społecznościowych zamieścił cover jej najnowszego utworu "Nie żałuję". Filip Grodowski z popowego hitu stworzył spokojną balladę, która zachwyciła internautów. Jak na taką interpretację zareagowała sama Doda?

Doda zareagowała na cover swojego utworu

Wykonanie młodego muzyka szybko zyskało rozgłos w mediach społecznościowych. Filip Grodowski sam tworzy utwory, a 21 czerwca premierę miał teledysk do jego debiutanckiego albumu. Zwrócenie uwagi Dody w tym momencie kariery może być bardzo istotne.

Piosenkarka udostępniła cover fana na swoim profilu. Słowa, jakimi pochwaliła wykonanie, zostaną z początkującym artystą na zawsze.

Tak się podekscytowałam tym wykonaniem, tak mi się spodobało, poczułam taką mega dumę, natchnienie, itd. Tak się cieszę, że młodzi ludzie dają mi tyle inspiracji i weny, więc naprawdę z wielką przyjemnością odwzoruję ten początek - jest on wspaniały i już 13.07 usłyszycie "Nie żałuję" i "Nim zajdzie słońce" - powiedziała.

Wygląda na to, że nie tylko gwiazdy show-biznesu dają przykład fanom, ale również oni potrafią zainspirować idoli. Czekacie na nowe wersje najnowszych przebojów Dody?

Doda, fot. KAPiF
Doda reaguje na cover swojej piosenki, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda reaguje na cover swojej piosenki, fot. KAPiF