Swiatgwiazd.pl
Zbigniew Zamachowski

TRICOLORS/East News

Zbigniew Zamachowski przyłapany na spacerze. Towarzyszyła mu młodsza kobieta

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Małżeństwo Moniki i Zbigniewa Zamachowskich to już przeszłość. Ona zmieniła nazwisko i potwierdziła swoją znajomość z innym mężczyzną, natomiast on był niedawno widziany na spacerze z tajemniczą kobietą. Nie była to jednak Gabriela Muskała, którą aktor miał się zauroczyć jeszcze w trakcie małżeństwa z Moniką.

  • W marcu 2021 roku media obiegły wiadomości o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

  • Zaledwie dwa miesiące później dziennikarka potwierdziła, że znów jest zakochana

  • Jak widać, Zbyszek też nie próżnuje. Dziennikarza „Twojego Imperium” przyłapali go z młodszą kobietą

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich było jednym z głośniejszych wydarzeń tego roku w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że po raz pierwszy plotki na ten temat pojawiły się w mediach na przełomie lutego i marca. Choć sympatycy pary długo mieli nadzieję, że są to tylko pomówienia, bardzo szybko okazało się, że aktora i dziennikarkę rzeczywiście czeka rozwód.

Zbigniew Zamachowski u boku młodszej kobiety

Przełomem w relacji znanego małżeństwa była wyprowadzka Zbigniewa, który w połowie marca opuścił wspólne gniazdko na warszawskim Żoliborzu i z pomocą syna przeniósł się do kawalerki. O tego czasu minęły nieco ponad dwa miesiące, a wychodzi na to, że ani aktor, ani dziennikarka nie ronią już łez. Informacje o nowym związku Moniki wyciekły jako pierwsze.

Monika Zamachowska bardzo szybko postanowiła odciąć się od męża. Już w kwietniu poinformowała bowiem, że ma zamiar wrócić do poprzedniego nazwiska, które przez lata pełniło funkcję jej wizytówki zawodowej. Dziś w mediach ponownie figuruje jako Monika Richardson. Dodatkowo nie kryje się już z nową relacją.

Kilka dni temu na Instagramie pojawił się wpis, którym szybko zainteresowały się największe serwisy internetowe w Polsce. Chodziło o profil Konrada Wojterkowskiego, który opublikował zdjęcie z Moniką Richardson. Okazało się, że producent i dziennikarka poznali się podczas wywiadu. Dziś ze starannością pielęgnują swoją znajomość.

Edyta Górniak

Edyta Górniak została skrytykowana po koncercie TVP. "Nie jest za mądra"

CZYTAJ DALEJ

- (...) życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem – napisał Wojterkowski.

Okazuje się jednak, że nie tylko Monika Richardson postanowiła ułożyć sobie życie na nowo. Według ustaleń „Twojego Imperium” o towarzystwo u swojego boku zatroszczył się także Zbyszek Zamachowski. Kobieta, z którą przyłapali go dziennikarze tygodnika, to jednak nie Gabriela Muskała.

Kim jest tajemnicza towarzyszka Zbigniewa?

Przypomnijmy, że Gabriela Muskała miała być ważnym elementem rozstania Zamachowskich. Przez pewien czas mówiło się, że to właśnie dla niej aktor odszedł od żony. Najwidoczniej relacja z koleżanką po fachu zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ to nie ona towarzyszyła aktorowi podczas niedawnego spaceru po mieście.

Według ustaleń „Twojego Imperium” nowa znajoma Zbyszka jest od niego sporo młodsza. O tym, że jest dla niego kimś bliskim, miała świadczyć fakt, że ręka aktora kilkukrotnie powędrowała w stronę jej pleców. Ona zaś swoją dłoń bez ogródek miała kłaść na jego ramieniu.

- Uśmiechali się do siebie i rozmawiali, intensywnie przy tym gestykulując – czytamy fragment cytowany przez portal Pomponik.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik, Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >