Swiatgwiazd.pl
Daniel Martyniuk i Zenek Martyniuk

instagram.com/daniel_martyniuk; TRICOLORS/East News

Zenek Martyniuk ocenił nową pracę syna. Co po powrocie z rejsu planuje Daniel?

9 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo w naszym kraju, Zenek Martyniuk, ma niemałe powody do radości. Jego problemy rodzinne prawdopodobnie raz na zawsze zostały zażegnane, a syn artysty, Daniel, który słynął z buntowniczego trybu życia, podjął się uczciwej pracy. O tym wszystkim wokalista zespołu Akcent opowiedział w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Na przestrzeni ostatniego roku i kilku miesięcy więcej Daniel Martyniuk dał o sobie znać jako osobie bardzo awanturniczej i skłonnej do łamania prawa. Dziś jest już inaczej i 32-latek okazał skruchę.

Zenek Martyniuk o relacjach rodzinnych

Wokalista disco polo i autor wielu hitów muzycznych, Zenek Martyniuk pierwszy raz od dawna ze spokojem może wypowiadać się na temat swojej rodziny. W wywiadzie dla „Super Expressu” zdradził, że niedawno jego małżonka spędziła kilka dni u ex-synowej i ich wnuczki, a później wszystkie przyjechały na koncert piosenkarza.

- Danusia była niedawno kilka dni u Eweliny i Laurki, a potem wszystkie przyjechały na jeden z moich koncertów. Relacje już dawno się poprawiły. Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jest super - mówił z dumą Zenek Martyniuk.

Ewelina i Laura mieszkają w Wielkopolsce i gdy tylko artysta znajduje czas, to zawsze odwiedza ich rodzinne strony. Dodał, że wnuczka widzi go znacznie częściej, przez to, że występuje w telewizji.

Anna Przybylska cz-b - ea

Krystyna Przybylska szczerze o śmierci córki. Spotkała się z ogromnym hejtem

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Sytuacja znacznie uległa poprawie także w odniesieniu do relacji artysty z synem, Danielem. 32-latek zasłynął ze swoich wybryków, jednak dzisiaj pracuje i ma się znacznie lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Zenek Martyniuk o swoim synu

Legenda polskiej sceny disco polo nie ukrywa radości z powodu zmiany dotychczasowego zachowania swojego syna. Cieszy się, że podjął on pracę, która daje mu satysfakcję, o czym Daniel opowiadał na swoim Instagramie. Przypomnijmy, że mężczyzna podjął się pracy jako majtek na statku.

- Daniel się uspokoił. Pływa na statku. Był na morzu sześć tygodni - opowiadał Zenek Martyniuk.

Przy okazji piosenkarz zdradził, jakie plany na najbliższą przyszłość ma jego syn. Okazuje się, że Daniel wcale nie znudził się pracą i po powrocie z rejsu chce zrobić sobie tylko krótką przerwę, by potem ponownie wrócić na morze.

- Teraz ma króciutką przerwę, ale niedługo znowu wypływa w kolejny rejs. Robi to, co kocha najbardziej. Mimo że ciężko pracuje ma z tego satysfakcję. On naprawdę w tym się spełnia - zdradził Zenek w rozmowie dla tabloidu.

Dodał, że praca nauczyła jego syna pokory i każdego dnia bardzo się stara. Kiedy tylko może, uprawia sport, co dodatkowo motywuje go do życia.

Zobacz zdjęcie i wideo:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

nie żyje

Życie gwiazd

Nie żyje Zofia Bielewicz, aktorka znana ze "Świata według Kiepskich"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >