Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę! Nie chodzi o wakacje. Po metamorfozach chcą podbić inny kontynent
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.09.2023 10:16

Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę! Nie chodzi o wakacje. Po metamorfozach chcą podbić inny kontynent

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę, fot. KAPiF

Zenek Martyniuk od lat robi karierę na polskiej scenie muzycznej. Od niedawna możemy zobaczyć na ściankach także jego żonę. Małżeństwo zaczyna jednak coraz częściej myśleć o zmianie. W planach mają zagraniczną podróż i to na całkiem długi czas.

Zenek Martyniuk wraz z żoną podbił polski show-biznes

Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby choć jednego hitu króla disco polo. Zenek Martyniuk od lat występuje na scenie, a także chętnie udziela wywiadów. W jego ślady poszła także żona, Danuta, która jakiś czas temu podbiła show-biznes swoją metamorfozą.

Małżeństwo spędziło wspólnie ponad trzy dekady i doskonale rozumie swoje potrzeby. Wspólnie dążą do ambitnych planów. W grę wchodzi wielka podróż.

Zenek Martyniuk (10).jpg
Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk (9).jpg
Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk niesłusznie ukarany przez sąd? Jest mocna odpowiedź ws. gwiazdy disco-polo Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Żona Zenka Martyniuka gwiazdą telewizji

Po metamorfozie Danuta Martyniuk zyskała pewność siebie, którą chętnie wykorzystuje podczas medialnych wystąpień. Odmieniona żona piosenkarza coraz częściej występuje przed kamerami. Niedawno zdradziła kulisy kolejnego projektu.

Przymierzałam ostatnio suknię, w której zaprezentuję się podczas dużego wydarzenia modowego w Pałacu w Krotoszycach na Dolnym Śląsku już 29 września.

To jednak nie koniec nowości. Zenek Martyniuk wraz z ukochaną szykuje się do wielkiej podróży.

Zenek Martyniuk z żoną opuszcza Polskę?

Jak donosi "Super Express" małżeństwo zaplanowało dłuższą podróż. Celem nie będzie jedynie odpoczynek czy poznanie nowych kultur. Zenek Martyniuk wraz z żoną ma plan podbicia amerykańskiego rynku.

Małżeństwo postanowiło na dłużej przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Szczegóły podróży na razie owiane zostały tajemnicą. Czas pokaże, czy zagraniczni słuchacze są gotowi na twórczość króla disco polo.

Zenek Martyniuk (7).jpg
Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk (8).jpg
Zenek Martyniuk z żoną opuszczają Polskę, fot. KAPiF

Źródło: SE