Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zenek Martyniuk niesłusznie ukarany przez sąd? Jest mocna odpowiedź ws. gwiazdy disco-polo
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.09.2023 14:28

Zenek Martyniuk niesłusznie ukarany przez sąd? Jest mocna odpowiedź ws. gwiazdy disco-polo

Zenek Martyniuk niesłusznie ukarany przez sąd? Fot. AKPA
Zenek Martyniuk niesłusznie ukarany przez sąd? Fot. AKPA

Zenek Martyniuk został ukarany przez sąd grzywną. Dziś okazuje się, że sankcja wobec piosenkarza mogła zostać przyznana niesłusznie. Reakcja gwiazdora disco polo nie pozostawia złudzeń.

Zenek Martyniuk wezwany do sądu

Syn Zenka Martyniuka mierzy się z zarzutami dotyczącymi obrazy sędzi, do której miało dojść dwa lata temu, tuż po rozprawie sądowej, podczas której podtrzymano 6-letni zakaz prowadzenia przez mężczyznę pojazdów.

Po powrocie do domu, Daniel Martyniuk opublikował w sieci wulgarny wpis. Zdaniem prokuratury, uderzał on w osobę sędzi, która wydała nieprzychylny dla niego wyrok. Teraz 34-latek musi bronić swojej niewinności, a na rozprawę wezwany został również jego ojciec.

Zenek Martyniuk (1).png
Zenek Martyniuk został wezwany przez sąd, fot. KAPiF
Marcin Prokop zaliczył spektakularną wpadkę w "Dzień dobry TVN". Nie pierwszy raz! Będą pokazywać to przez lata Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Zenek Martyniuk nie stawił się w sądzie

Zenek Martyniuk został powołany przez Sąd Rejonowy w Zambrowie w charakterze świadka. Pomimo dwóch wezwań, piosenkarz ani razu nie pojawił się jednak na rozprawie. W związku z powyższym sędzia postanowił ukarać gwiazdora.

Z informacji przekazanych przez PAP wynika, że za rzekomą lekceważącą postawę, wokaliście wymierzono grzywnę w wysokości 1,5 tys. zł i choć kwota z pewnością nie jest wysoka dla popularnego artysty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że została przyznana bezpodstawnie.

Zenek Martyniuk (3).png
Zenek Martyniuk ukarany bezpodstawnie? Fot. KAPiF

Zenek Martyniuk niesłusznie ukarany przez sąd?

Jak przekazała redakcji “Super Expressu” osoba z bliskiego otoczenia Zenka Martyniuka, piosenkarz uprzedzał sąd, że nie pojawi się na rozprawie. Swoją niedyspozycję poparł zwolnieniem lekarskim.

Zenek w odpowiednim czasie dostarczył do sądu drogą e-mailową zwolnienie lekarskie. Najwyraźniej ktoś przeoczył wiadomość i nie załączył jej do akt sprawy. Jest mu bardzo przykro, że nieprawdziwe informacje przedostały się do mediów, szkodząc jego wizerunkowi - twierdzi rozmówca dziennika.

Czy w takiej sytuacji sąd cofnie karę przyznaną piosenkarzowi i przeprosi go? Z pewnością dowiemy się już wkrótce, jak rozwiąże się ta sytuacja. 

Zenek Martyniuk (2).png
Zenek Martyniuk ze swoim zespołem, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk (5).png
Zenek Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk (4).png
Zenek Martyniuk, fot. KAPiF

Źródło: “Super Express”, PAP