Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zofia Zborowska podwinęła koszulkę i pokazała zaokrąglony brzuch. Tak prezentuje się w pełnej okazałości
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 06.12.2023 15:18

Zofia Zborowska podwinęła koszulkę i pokazała zaokrąglony brzuch. Tak prezentuje się w pełnej okazałości

Zofia Zborowska w drugiej ciąży, fot. Instagram
Zofia Zborowska w drugiej ciąży, fot. Instagram

Zofia Zborowska jest w drugiej ciąży. Aktorka wzięła udział w nagraniu, na którym pokazała zaokrąglony brzuch w pełnej okazałości. Tak prezentuje się kilka tygodni przed porodem.

Od kiedy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są razem?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Aktorka i siatkarz są razem, przynajmniej oficjalnie, od grudnia 2018 roku. 

Zaledwie kilka miesięcy później zdecydowali się na ślub, podczas którego towarzyszyli im jedynie najbliżsi. To była uroczystość w gronie najbliższych.

Zborowska w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że spotkali się w najlepszym dla nich obojga momencie życia. Byli już gotowi na stworzenie dojrzałej relacji.

Przede wszystkim jest to dobry, fajny związek. Nie chcę, żeby to brzmiało słodko i lukrowato. Zdarza się nam kłócić i mamy swoje problemy. Kiedy poznałam Andrzeja, zadzwoniłam do mojego taty i powiedziałam: "Chcę ci tylko powiedzieć, że poznałam właśnie mojego przyszłego męża i ojca moich dzieci" - opowiadała w rozmowie z portalem ladnebebe.pl.

Zborowska i Wrona mieszkają w willi z basenem. Przebudowali taras i jest jeszcze bardziej luksusowo "Rodzina się powiększyła". Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pokazali pierwsze zdjęcia. Jak słodko!

Ile dzieci ma Zofia Zborowska?

Wkrótce po ślubie Zborowska i Wrona ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Opublikowali zdjęcie, na którym siatkarz trzyma worki z kostkami lodu, natomiast aktorka pokazuje lekko zaokrąglony ciążowy brzuszek. W ten sposób stworzyli rebus, którego rozwiązanie brzmi “Ice, Ice, Baby” – podobnie jak tytuł utworu Vanilla Ice. 

zborowskazofia_1691941478_3168557232408747286_55411098.jpg
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona, fot. Instagram

Ich córeczka przyszła na świat kilka miesięcy później – w lipcu 2021 roku. Dali jej oryginalne imię, Nadzieja.

Nadzieja, tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę. @hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki, to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia, bo ja sobie to zaklepałam jako małolata, wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy. Szczerze? Byłam pewna, że będziemy mieli chłopca, ale w sumie ja też miałam być Tadkiem po dziadku Tadku - mężu Babci Nadzi W każdym razie na szczęście @w_kracze przystał na tę propozycje imienia - napisała jeszcze w ciąży Zborowska, wyjaśniając imię córeczki.

Niedawno ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. 7 listopada Zofia Zborowska w wideo na Instagramie przekazała, że jest w ciąży. Napisała, że przyszły rok szykuje się niesamowicie. Nie ukrywała, że Nadziejka będzie miała siostrę. Radosne wieści przekazała w najsłodszy sposób. Jak? Zobaczcie filmik.

Teraz gwiazda zamieściła kolejne wideo. Tym razem pokazała swoje krągłości w pełnej krasie.

Zofia Zborowska pokazała ciążowy brzuch

Zosia do nagrania dołączyła wpis, w którym pochwaliła się, że została ambasadorką marki kosmetycznej, z której jakością utożsamia się przyszła mama.

Cieszę się, że są takie marki na polskim rynku , które szczerze opowiadają o ciąży i menstruacji, dbając tym samym nie tylko o komfort fizyczny ale i psychiczny każdej z nas. […] Dziękuję, że to właśnie mnie wybraliście na swoją ambasadorkę – napisała.

Z tej okazji Zborowska zamieściła nagranie, na którym możemy podziwiać jej zaokrąglony brzuch z profilu. Gwiazda ma na sobie biały, podwinięty top i luźne spodnie.

Zobaczcie, jak ukochana Andrzeja Wrony prezentuje się kilka tygodni przed porodem.

Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram
Zosia Zborowska pokazała ciążowy brzuch, fot. Instagram