Swiatgwiazd.pl
zofia zborowska z dzieckiem

instagram.com/zborowskazofia

Zofia Zborowska urodziła. Jakie imię nadała dziecku?

5 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Zofia Zborowska urodziła! Popularna aktorka poinformowała o narodzinach swojego dziecka za pośrednictwem Instagrama. Wraz z mężem, Andrzejem Wroną już kilka tygodni temu powiedzieli, jak nazwą swoją pociechę. Córeczka otrzymała imię Nadzieja, co wyraźnie spodobało się fanom jej rodziców.

  • Zofia Zborowska urodziła

  • Na świat przyszła jej córeczka

  • Wraz z mężem nadali jej imię Nadzieja

Córka gwiazdy przyszła na świat już tydzień temu, jednak Zborowska dopiero teraz zdecydowała się poinformować o tym swoich fanów. Warto było czekać. Dziewczynka, jest naprawdę urocza!

Zofia Zborowska urodziła córkę

Dosłownie przed chwilą córka wybitnego aktora Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej poinformowała o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Gwiazda jest naprawdę szczęśliwa, że może już trzymać swoją pociechę na rękach. Przyznała, że poród był jednym z najtrudniejszych doświadczeń w jej życiu, a małżonek bez przerwy ją wspierał.

Co prawda dziecko przyszło na świat już tydzień temu, ale jej rodzice zdecydowali się poinformować świat o tym szczęśliwym fakcie dopiero dzisiaj. Andrzej Wrona również pochwalił się pierwszym zdjęciem ze swoją córeczką.

iza m jak miłość

Co dalej z Adrianą Kalską? Fani są zaniepokojeni, że odchodzi z "M jak miłość"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień, te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił - napisała Zofia Zborowska na Instagramie.

Dlaczego Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zdecydowali się na imię Nadzieja?

O płci dziecka świeżo upieczeni rodzice dowiedzieli się już na kilka tygodni przed narodzinami, jednak jeszcze przed tym mama aktorki, Maria Winiarska zdradziła w rozmowie z „Faktem”, że nie mają zamiaru zdradzać tej informacji do opinii publicznej.

Dopiero kilka tygodni później Zofia Zborowska poinformowała na Instagramie, że wraz z mężem wyczekują córeczki. Jeszcze wcześniej postanowiła zażartować sobie z ewentualnych imion, jakie planują dla swojej pociechy.

- Jeśli chłopiec to: Śpiwór, Flot albo Dubel. Jeśli dziewczynka to: Kiwka, Tapeta albo Tradycja - pisała na Instagramie.

Ostatecznie wybór padł na Nadzieję, ponieważ tak na imię miała babcia aktorki, która była aktorką, modelką i piosenkarką estradową. W komentarzach pod zdjęciem można było dostrzec wielką radość, jaką wyrażali fani z tego powodu. Nie inaczej było już po narodzinach.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl


Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >