Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa Żródło: Fot. facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL

Żona Krzysztofa Krawczyka komentuje stan zdrowia muzyka

24 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Krzysztof Krawczyk boryka się z problemami ze zdrowiem, a ze względu na pandemię koronawirusa, nie będzie pojawiał się na scenie. Gdy media dowiedziały się, że legendarny wokalista jest chory na Covid-19, internauci zamarli. Teraz jego żona komentuje stan zdrowia muzyka.

  • Krzysztof Krawczyk nie pojawi się już na scenie
  • Media obiegła informacja, że muzyk zakaził się koronawirusem
  • Żona artysty komentuje doniesienia

Krzysztof Krawczyk nie będzie więcej koncertował. Jak podała jego żona: “Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności”.

Krzysztof Krawczyk ma koronawirusa

Media obiegła informacja o tym, że Krzysztof Krawczyk zakażony koronawirusem przebywa w szpitalu. O chorobie poinformował sam muzyk na Facebooku. Co ciekawe, wcześniej został on zaszczepiony:

"Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek, nie dajmy się tej zarazie!" - napisał w mediach społecznościowych.

Portal Plejada.pl skontaktował się z żoną Krzysztofa Krawczyka, która opowiedziała o stanie zdrowia muzyka.

Aleksandra Justa opowiedziała o relacji ze Zbigniewem ZamachowskimAleksandra Justa opowiedziała o relacji ze Zbigniewem ZamachowskimCzytaj dalej

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem...

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Wtorek, 23 marca 2021

Komentarz Ewy Krawczyk

Jak można było wywnioskować z niektórych doniesień, Krzysztof Krawczyk bardzo ciężko przechodzi chorobę i konieczna była hospitalizacja. A jaka jest prawda?

- Mój mąż nawet nie leży pod respiratorem. Ma łagodną formę koronawirusa - powiedziała Ewa Krawczyk.

Ona sama nie zakaziła się koronawirusem. Mimo że jej mąż jest w stabilnym stanie, nie kryje, że jest jej bardzo trudno:

- Jest mi ciężko, bo przez 40 lat byliśmy razem przez 24 godziny na dobę. Teraz nie mam męża obok siebie i jest to dla mnie dramat. Przeżywam męki, bo nawet nie mogę go odwiedzić w szpitalu - powiedziała Ewa Krawczyk w rozmowie z Plejadą.

Jak dodała, bardzo przeżywa chorobę męża, ale jest to dla niej kolejne doświadczenie do pokonania: “On ma w szpitalu opiekę, a ja zostałam sama i cały czas biję się z myślami”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Plejada.pl

Następny artykuł