Swiatgwiazd.pl
Krystyna Pawłowicz

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Życie miłosne Krystyny Pawłowicz. Kto skradł serce posłance?

15 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Na rynku wydawniczym od niedawna dostępna jest biografia Krystyny Pawłowicz, której autorką jest Anita Czupryn. Można z niej dowiedzieć się m.in. o tym, kto przez jakiś czas stanowił obiekt westchnień kontrowersyjnej polityk. Co ciekawe, miała także swoją rywalkę. Pisarka dotarła do obu tych osób.

Wspominana sędzia Trybunału Konstytucyjnego miała ciekawą przeszłość nie tylko polityczną, ale też prywatną. Który mężczyzna skradł jej serce?

W kim była zakochana Krystyna Pawłowicz?

Odkąd 69-letnia gwiazda Prawa i Sprawiedliwości zasiada w składzie Trybunału Konstytucyjnego coraz rzadziej słychać o skandalach, których była autorką, jednak zdarza się, że nawet teraz takie wychodzą na światło dzienne. Życie prywatne Krystyny Pawłowicz to zagadka dla każdego, zainteresowanego polityką, ponieważ sama bardzo rzadko o nim wspomina.

Zdarza się, że prawniczka wraca wspomnieniami do przeszłości, poprzez publikowanie archiwalnych zdjęć swojej mamy lub babci, jednak nigdy nie wypowiadała się publicznie na temat swojego życia uczuciowego. W biografii sędzi Trybunału Konstytucyjnego pióra Anity Czupryn znalazł się fragment, w którym autorka wspomina o tych sprawach.

Okazuje się, że był mężczyzna, który skradł serce słynnej polityk. Mowa o przedstawicielu Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztofie Wyszkowskim. Jak możemy się dowiedzieć, w tym samym czasie o względy mężczyzny ubiegała się jej partyjna koleżanka, Joanna Kluzik (dzisiaj Kluzik-Rostowska).

Mam talent

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Wziąłem ją [Joannę Kluzik - przyp. red.] do pomocy przy dziecku. No i w jakimś sensie, wie pani, jak to jest… Tylko że Joanna nigdy nie była moją poważną partnerką. Romans był połowiczny. To było w jakimś sensie koleżeństwo. Z Krysią za to było co innego - cytuje słowa polityka portal „Pudelek”.

W sprawie Krystyny Pawłowicz wypowiedział się jedynie, że było dla niego jasne, iż jest dla niego zbyt poważną osobą, by ich znajomość mógł traktować jak romans, czy chwilową przygodę.

Joanna Kluzik o Krystynie Pawłowicz

Polityk twierdzi, że Joanna Kluzik była o niego zazdrosna, kiedy powiedział jej, że jedzie po Krystynę Pawłowicz na dworzec. Anita Czupryn postanowiła porozmawiać także z rywalką Krystyny Pawłowicz do serca Krzysztofa Wyszkowskiego. Posłanka obecnie miała wypowiedzieć się o sędzi Trybunału Konstytucyjnego z bardzo pozytywnej strony.

- Znałyśmy się, bo byłyśmy z tego samego świata. W sensie prywatnym bardzo ją lubię. Uczciwie muszę przyznać, że Krystyna Pawłowicz wyglądała bardzo dobrze. Zawsze była starannie ubrana. I była absolutnie normalna w swoich zachowaniach - miała powiedzieć Joanna Kluzik.

Dodała, że jak spotkały się po latach, to spotkała tę samą Krystynę, co przed laty, jednak bywały momenty, że, jak sama miała przyznać, wstępował w nią diabeł i nie rozumiała jej zachowań.

Zobacz zdjęcie:

Krystyna Pawłowicz - ea

Krystyna Pawłowicz

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Fan zapytał Kossakowskiego o rozstanie z Martyną. Wywiązała się dyskusja

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >