Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 19-letni aktor popełnił samobójstwo. Ujawniono, co znaleziono w jego komputerze
Karol Osiński
Karol Osiński 17.10.2021 02:00

19-letni aktor popełnił samobójstwo. Ujawniono, co znaleziono w jego komputerze

Matthew Mindler cz-b - ea
aktor

Mama znanego, 19-letniego aktora Matthewa Mindlera przekazała informację, że jej syn popełnił samobójstwo. Stało się to niedługo po jego wyjeździe do collage'u. Jak udało się ustalić śledczym oraz rodzicielce młodego artysty, śmierć nastąpiła w wyniku przedawkowania azotanu sodu.

Matthew Mindler od najmłodszych lat robił karierę aktorską. Znany jest m.in. z komedii „Nasz brat idiota", puszczanej wielokrotnie w polskich stacjach telewizyjnych.

Matthew Mindler nie żyje

Pod koniec sierpnia 19-latek wyszedł z akademika, gdzie na co dzień mieszkał i ślad po nim zaginął. Rodzina wielokrotnie próbowała się z nim skontaktować, jednak jego telefon pozostawał nieaktywny, był także niedostępny w mediach społecznościowych. Właśnie wtedy jego mama zdecydowała się zgłosić zaginięcie syna.

Po niedługim czasie poszukiwań jego ciało zostało znalezione na terenie kampusu. Początkowo media nie podawały informacji na temat przyczyny zgonu aktora, jednak po czasie ustalono, co się stało.

19-latek popełnił samobójstwo poprzez przedawkowanie azotanu sodu. Jako pierwszy poinformował o tym portal TMZ. Zażycie zbyt dużej dawki tej substancji powoduje obniżenie ciśnienia krwi oraz ogranicza przepływ tlenu w organizmie.

Mama Matthew'a odkryła, że w historii jego przeglądarki internetowej chłopak poszukiwał bezbolesnych sposobów na odebranie sobie życia. Jedną z nich było właśnie przedawkowanie azotanu sodu. Mindler zamówił sobie butelkę tej substancji, która kosztowała jedynie 15 dolarów.

Kim był Matthew Mindler?

Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w wieku 8 lat. Zadebiutował w serialu pt. "As the World Turns", po czym regularnie otrzymywał angaż w wielu filmach i serialach. Miał okazję wystąpić także w "Late Show with David Letterman", a także we wcześniej wspomnianym filmie komediowym "Nasz brat idiota".

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Aktor