Swiatgwiazd.pl
Adrianna

Instagram.com/queen_of_life_77

Adrianna z „Królowych życia” znów spotkała się z bliską jej osobą. Dwa lata czekała na ten moment

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Pandemia pokrzyżowała plany niejednej osobie - w tym Adriannie z ,"Królowych życia". Przyznała w szczerym wpisie, że przez obostrzenia związane z pandemią przez prawie dwa lata nie widziała ukochanego syna. Teraz na szczęście spotkali się ponownie.

  • Adrianna Eisenbach podzieliła się z fanami informacją o długiej rozłące z synem

  • Uczestniczka "Królowych życia" spotkała się z dzieckiem po prawie dwuletniej rozłące

  • Dopiero teraz mieli okazję poznać swoich partnerów

Adrianna Eisenbach raczej nie słynie z dzielenia się tkliwymi wpisami czy płaczliwymi wywiadami, teraz jednak postanowiła podzielić się w sieci poważnym wyznaniem. Opowiedziała o długiej rozłące z ukochanym synem po tym jak podzieliła ich pandemia oraz jak wyglądało ich spotkanie po tak długiej przerwie.

Adrianna z "Królowych życia" była rozdzielona z synem

Zeszłoroczny wybuch pandemii wywrócił świat jaki znaliśmy do góry nogami. Narastające zewsząd obostrzenia sprawiły, że życie wielu osób stało się bardzo trudne. Szczególnie uciążliwa sytuacja pandemiczna była dla osób, którzy mają swoich bliskich za granicą - często przez cały okres pandemii nie mogli ich zobaczyć. Tak to wyglądało w przypadku Adrianny Eisenbach.

Adrianna Eisenbach jest znana przede wszystkim jako jedna z królowych życia w kultowym show TTV. Tam prezentuje się jako ambitna, pewna siebie kobieta, która zawłaszcza cały ekran dla siebie. Nie boi się ciętych ripost, znana jest ze swojego ciekawego poczucia humoru. Udało jej się przez lata zebrać spore grono fanów, które obserwuje ją na Instagramie.

Jednak zazwyczaj pewna siebie, opowiedziała w przejmującym wpisie na swoim profilu przykrą historię rodzinną. Okazuje się, że przez sytuację w kraju i na świecie od wielu miesięcy była rozdzielona ze swoim ukochanym synem. Przez to, że ten mieszka za granicą, nie mogli się zobaczyć na żywo przez prawie dwa lata.

- Korona nas na prawie dwa lata rozdzieliła i tylko skora była, byśmy na kamerce pogadali i sobie wirtualnego buziaka dali - wspomina rozżalona.

Gabriela Kownacka

Nieszczęśliwa miłość Gabrieli Kownackiej i Krzysztofa Janczara

CZYTAJ DALEJ

Uczestniczka "Królowych życia" w końcu mogła zobaczyć się z synem

Adrianna podzieliła się także szczęśliwymi chwilami - rodzinie po tak długiej rozłące udało się wreszcie spotkać. Influencerka nie kryła wzruszenia, że po tak trudnym roku mogła znów zobaczyć dziecko, które wizytą ponoć zrobiło jej niespodziankę. Podzieliła się na Instagramie zdjęciami z rodzinnego, ponownego spotkania, na którym możemy zobaczyć ją, jej partnera Davida, syna oraz jego partnerkę Dagmarę.

Było to spotkanie o tyle ważne, że zarówno matka jak i syn mają nowych partnerów, których ta druga strona nie zdążyła jeszcze poznać. Sytuacja jest dodatkowo o tyle wyjątkowa, że królowa życia spotyka się z niemalże rówieśnikiem swojego syna. Szybko jednak okazało się, że obawy są bezpodstawne i cała czwórka nawiązała ze sobą dobry kontakt. Adrianna nie kryje zachwytu także nad partnerką syna.

-  Dzisiaj jesteśmy mega szczęśliwi (...) Więcej nie napiszę, ale wszystkim z całego serca życzę, by tak się kochali, że nawet jak świat się zawali, jeden dla drugiego szczęścia pragnie i miłości, pokazując uśmiech w całej okazałości - pisze wzruszona.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Popek trafił do szpitala. „Powtórka z rozrywki”

  • Wałęsa otrzymał wstrząsającą wiadomość. Nadawca życzy mu śmierci

  • „Gliniarze”: Piotr Mróz opowiedział o poważnym wypadku sprzed lat

źródło: Instagram, WP Gwiazdy

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >