Swiatgwiazd.pl
Agata Duda

Piotr Molecki/East News

Agata Duda pozuje do zdjęcia, przesyłając całuski. Wygląda doskonale

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowsze zdjęcia Agaty Dudy zaskoczyły internautów. Użytkownicy sieci mieli okazję zobaczyć rzadko ujawniane publicznie oblicze pierwszej damy. Małżonka prezydenta uśmiechała się od ucha do ucha - powodem jej dobrego nastroju było wyjątkowe spotka

  • W sieci pojawiły się radosne zdjęcia Agata Dudy

  • Powodem do uśmiechu było dla pierwszej damy spotkanie ze społecznością jednego z ośrodków rechabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczych

  • Obecna pierwsza dama jest drugą najbardziej lubianą małżonką polskich prezydentów

Agata Duda występuje w roli pierwszej damy od 2015 roku, gdy jej małżonek objął stanowisko głowy państwa. Wybranka polityka jest niekiedy określana mianem „milczącej pierwszej damy” z uwagi na powściągliwość, jaką zachowuje oraz brak częstego zabierania głosu w sprawie bieżących, palących tematów społecznych. Ostatnio Agata Duda dała się poznać jednak od nieco innej strony, o czym mogli przekonać się na własne oczy użytkownicy Internetu.

Agata Duda uśmiecha się do uczestników wirtualnego spotkania

W środę 21 kwietnia Agata Duda miała okazję uczestniczyć w spotkaniu ze społecznością Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Wolbromiu. Wsparcie mogą tam odnaleźć osoby dotknięte niepełnosprawnością intelektualną i sprzężoną. O czym warto wspomnieć, ośrodek dedykowany jest dzieciom i młodzieży w wieku od 3 do 25 lat.

Z uwagi na zagrożenie wynikające z pandemii COVID-19 spotkanie odbyło się w formie zdalnej. Tego dnia Agata Duda rozmawiała z tworzącą ośrodek społecznością, siedząc przed ekranem komputera. Tematem konwersacji były codzienne aktywności podopiecznych ośrodka. Pierwsza dama poruszała również temat drzemiących w nich pasji i zdolności.

Wirtualna wizyta w ośrodku najwyraźniej wprawiła Agatę Dudę w doskonały humor. Pierwsza dama chętnie się bowiem uśmiechała i posyłała wychowankom pocałunki, co uwieczniło szklane oko obiektywu. Przekonać się o tym na własne oczy mogli między innymi użytkownicy Instagrama, gdzie opublikowano zdjęcie zrobione podczas spotkania.

Uwagę przyciąga jeszcze jeden szczegół. Znana ze stonowanych kreacji Agata Duda postanowiła wówczas nieco bardziej zaszaleć. Pierwsza dama postawiła na stylizację w odważnych kolorach; prezentowała tego dnia kreację z kołnierzykiem w kolorowe, pionowe pasy.

Co warto wspomnieć, nie było to pierwsze spotkanie Agaty Dudy z wychowankami wspomnianego ośrodka. Wcześniej pierwsza dama budowała relację z tamtejszą społecznością poprzez osobiste wizyty w Wolbromiu.

Polki i Polacy wybrali ulubioną pierwszą damę

W czerwcu 2020 roku Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS) przeprowadził sondaż, na którego łamach wyłoniono ulubioną pierwszą damę Polek i Polaków. Znalazła się w nim również obecna pierwsza dama, Agata Duda. Małżonka Andrzeja Dudy nie zajęła jednak pierwszego miejsca.

Na trzecim miejscu uplasowała się w tym przypadku Maria Kaczyńska, zdobywając przychylność 16,6% ankietowanych. Nieco wyżej na zestawieniu znalazła swe miejsce Agata Duda. Obecną pierwszą damę za ulubioną wytypowało 20,6% badanych.

Niekwestionowaną zdobywczynią pierwszego miejsca w rankingu jest jednak małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego, Jolanta Kwaśniewska. Właśnie ta była pierwsza dama zdobyła 48,1% głosów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: SuperExpress, Prezydent.pl, Instagram, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >