Agata Młynarska Żródło: instagram.com/@agata_mlynarska

Młynarska od ponad roku nie widziała młodszego syna. Podała powód

22 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Prywatnie Agata Młynarska jest szczęśliwą matką czwórki dorosłych już dzieci. Z jedną z pociech dziennikarka nie widziała się przez ponad rok. Ma to związek ze specyfiką pracy jej młodszego syna, a także miejscem, jakie wybrał do życia. Okazuje się, że Tadeusz Kieniewicz pracuje w stolicy filmowego przemysłu.

  • Niedawno Agata Młynarska świętowała 32. urodziny młodszego syna
  • Z okazji rocznicy jego urodzin opublikowała w social mediach wzruszający post
  • Wyjaśniła, że nie widziała Tadeusza od roku z powodu jego pracy za granicą
  • Dziennikarka ma dwóch synów i dwie adoptowane córki

O czym nie każdy wie, Agata Młynarska wychowała łącznie czwórkę dzieci - w tym dwóch synów i dwie córki. Niedawno młodszy syn dziennikarki, Tadeusz, obchodził 32. urodziny. Rodzinna rocznica była dla Agaty Młynarskiej okazją do wspomnień - gwiazda telewizji uraczyła obserwatorów instagramowego profilu pamiątkowymi zdjęciami z archiwum prywatnego. Dołączyła do nich wzruszający wpis, w którym uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej zawodowej kariery Tadeusza.

Agata Młynarska o młodszym synu. “Nie widzieliśmy się ponad rok”

Agata Młynarska chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktywnie uzupełnia między innymi swój oficjalny profil na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Choć social media nie są dziennikarce obce, nie często decyduje się ona na upublicznianie osobistych przemyśleń.

Tym razem Agata Młynarska pozwoliła sobie na wyjątek. Parę dni temu we wzruszających słowach wspomniała pierwsze wspólnie spędzone z młodszym synem lata. Jak relacjonuje, Tadeusz od początku był pogodnym i wdzięcznym dzieckiem.

- Po przetartym przez starszego brata Stasia, macierzyńskim młodym i trudnym szlaku, dołączył do nas uśmiechnięty i spokojny Tadziulek. Od pierwszych dni wdzięczny za wszystko. Zawsze gotów odwzajemnić się uśmiechem i pięknym spojrzeniem. Tak mu zostało do dziś - napisała Agata Młynarska.

Aktor Aktor "Barw szczęścia" jest w grupie ryzyka, a i tak pomaga medykom. Codziennie ryzykuje zdrowieCzytaj dalej

We wpisie dziennikarka nawiązała również do obecnej sytuacji syna. Agata Młynarska wyznała, że nie widziała Tadeusza od ponad roku, za co odpowiada jego praca w Los Angeles. Młodszy syn prezenterki rozkręca karierę w branży filmowej, żyjąc u boku żony Sylwii.

- Nie widzieliśmy się ponad rok. Wiem, że jest szczęśliwy ze swoją fantastyczną żoną, Sylwią. Pracuje jako operator filmowy, realizuje marzenia w Los Angeles - wyjaśniła Agata Młynarska.

We wrzutce nie zabrakło również wspomnień z dziecięcych lat Tadeusza, życzeń dla solenizanta, jak i ciepłych podziękowań. Wzruszenia nie kryła między innymi Katarzyna Zielińska, która postanowiła skomentować urodzinowy wpis koleżanki po fachu.

- Ale wzruszające słowa - napisała w komentarzu Katarzyna Zielińska, dodając do wypowiedzi ikonkę czerwonego serduszka.

Spełniona mama i prezenterka

O czym nie każdy wie, Agata Młynarska ma dwóch biologicznych synów, Stanisława i Tadeusza, i dwie adoptowane córki, Sylwię i Alicję. Warto zaznaczyć, że w świetle prawa dziennikarka pozostaje opiekunem prawnym dorosłych już kobiet. Jak tłumaczyła, chciała w ten sposób uniknąć skomplikowanych procedur adopcyjnych.

Podczas gdy Agata Młynarska poznała Sylwię w Święta Bożego Narodzenia podczas wizyty w Domu Dziecka w Pawłówce, Alicja dołączyła do domowego ogniska “chwilę później”. Obecnie obie córki prezenterki są już dorosłe i założyły swoje własne rodziny.

AM

AM

Źródło: instagram.com/agata_mlynarska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Fakt, Dzień Dobry TVN

Następny artykuł