Swiatgwiazd.pl

Screen: Instagram/agata_mlynarska

Agata Młynarska pokazała zdjęcie ze szpitala. "Mam przed sobą dzień pełen badań"

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Agata Młynarska udostępniła zdjęcie ze szpitala. Gwiazda miała wiele planów, niestety wszystkie pokrzyżował nieznośny ból. Dziennikarka już od jakiegoś czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. Konieczna jest nowa seria badań.

Agata Młynarska wielokrotnie opowiadała w mediach o swoim stanie zdrowia. Dziennikarka od lat zmaga się z poważną chorobą i za pomocą internetu dzieli się doświadczeniami i przebiegiem leczenia.

Agata Młynarska udostępniła zdjęcie ze szpitala

Na Instagramie Agaty Młynarskiej pojawiła się nieoczekiwana informacja. Gwiazda udostępniła zdjęcie ze szpitala, którego pacjentką, jak wyznaje, jest już od 10 lat. Dziennikarka boryka się z chorobą Leśniowskiego-Crohna, której towarzyszy m.in. z ból ścięgien i stawów. Niezbędna jest terapia biologiczna.

Ani przez moment nie przestałam wierzyć, że będzie dobrze. Niestety ból stawów i ścięgien daje mi tak popalić, że trzeba z nim zrobić porządek. Jest kilka rodzajów terapii biologicznej, ”wcelowanie” z właściwym lekiem to wielka sztuka. Pierwszy strzał niestety nie powiódł się. Przychodzę zatem po kolejną szansę — zrelacjonowała.

Agata Młynarska od lat zmaga się z chorobą

Choroba Leśniowskiego-Crohna to przewlekłe zapalenie jelit, związane m.in. z anemią i utratą masy ciała. Ciągłym biegunkom i bólom brzucha często towarzyszą problemy ze stawami. Z tym przykrym schorzeniem od lat boryka się Agata Młynarska.

O swojej przypadłości dziennikarka opowiedziała także w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda mówiła o terapii biologicznej, która przywróciła jej normalne funkcjonowanie. Podczas rozmowy zdradziła, że pragnie popularyzować tę formę leczenia.

— Po 3 miesiącach leczenia biologicznego na zapalenie stawów w przebiegu Leśniowskiego-Crohna, widzę gigantyczną poprawę. Czeka mnie jeszcze wiele miesięcy terapii, ale warto! Wciąż jestem czujna, mam lepsze i gorsze dni, ale już nie wisi nade mną widmo nieustających sterydów — opisywała w zeszłym roku na Instagramie.

Niestety, choroba nie daje za wygraną. Przyszła pora na kolejne badania i dobór kolejnego medykamentu, a gwiazda znów znalazła się w szpitalu. Agata Młynarska przyznaje, że przed nią dzień pełen badań, podczas gdy miała dziś prowadzić koncert, dedykowany pamięci doktora Darka Wasilewskiego w Teatrze Polonia. Na scenie zastąpi ją Anna Korcz. Dziennikarka nie kryje wdzięczności:

Aniu! Przyjaciół poznaje się w biedzie, stare porzekadło, ale prawdziwe! Dziękuję to mało! Dziś będzie Twój wieczór! Trzymajcie kciuki za Anię!

Zatem i my życzymy obu paniom powodzenia, a Agacie Młynarskiej dużo sił i zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

  2. Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

  3. Urodziny Antka Królikowskiego. Mama aktora pokazała urocze zdjęcia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Stan Beaty Tyszkiewicz się pogarsza? Karolina Wajda komentuje doniesienia o stanie zdrowia matki
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Interesuję się kulturą, filmem i literaturą. Uwielbiam horrory, koty i sushi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]