Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.02.2022 01:00

Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę. Kim jest Edyta Węgiel?

mama Roksany Węgiel
Pawel Wodzynski/East News; stworca_roxie/Instagram/

Mama Roksany Węgiel swoją metamorfozą zadziwiła fanów. Internauci, którzy już wcześniej obserwowali konto ojca gwiazdy z trudem rozpoznali u jego boku ukochaną Edytę. Walentynkowe zdjęcie pary obiegło internet i wywołało ożywioną reakcję.

Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że rezolutna, utalentowana 12-latka, która podbiła serca widzów pierwszej edycji The Voice Kids jest już prawie dorosłą kobietą. Roksana Węgiel w ciągu zaledwie kilku lat wspięła się na sam szczyt, zaliczając po drodze Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, zdobywając nagrodę Fryderyka w kategorii "Fonograficzny debiut toku", zwyciężając w kolejnych plebiscytach i dorabiając się imponującej dyskografii.

Niektórzy mierzą czas dorastaniem własnych dzieci, jednak w przypadku Roksany Węgiel mamy do czynienia z prawdziwą torpedą. Nie wiadomo kiedy, z niepozornej dziewczynki, zmieniła się w jedną z najbardziej rozchwytywanych postaci show-biznesu. 17-latka z pewnością napawa dumą swoich rodziców, co potwierdza instagramowy profil ojca piosenkarki: @stworca_roxie.

Mama Roksany Węgiel przeszła metamorfozę

Sława córki błyskawicznie rozlała się także na najbliższych gwiazdy. Konto "Stwórcy Roxie", założone przez ojca gwiazdy, Rafała obserwuje już ponad 21 tysięcy fanów. To dzięki niemu fani mogą podziwiać Roxanę w "naturalnym środowisku" — u boku rodziny. Na zdjęciach pozują często bracia piosenkarki — malutki Tymek i 6 lat młodszy od gwiazdy Maksymilian.

Jednak ostatnio oczy wszystkich fanów zwróciły się ku innej osobie. Mama Roksany Węgiel zmieniła się nie do poznania.

Teraz, do uroczego, walentynkowego zdjęcia pozowała osoba, w której trudno rozpoznać Edytę, ukochaną życiową partnerkę Rafała. Mama Roksany Węgiel zmieniła się w prawdziwą miss. W rozpuszczonych włosach, perfekcyjnym makijażu i z pełnymi ustami wydaje się być kimś zupełnie innym niż jeszcze dwa lata temu.

Kim jest mama Roksany Węgiel?

Fani nie mogli powstrzymać słów zachwytu, gdy piękne, walentynkowe zdjęcie trafiło na Instagram. Mama Roksany Węgiel została określona mianem "petardy", a internauci jednogłośnie orzekli, że promieniejąca szczęściem para wygląda wręcz kwitnąco.

O wow, ale Pani Edyta się zmieniła.

Czekaj to jest mama Roksany? Co jest.

Nie poznałam pani Edytki — pisali obserwujący.

Internauci zwrócili także uwagę na pewien szczegół: Po metamorfozie stało się jasne, po kim słynna córka odziedziczyła urodę. Mama Roksany Węgiel wygląda teraz raczej jak siostra piosenkarki, niż jej rodzicielka. Obie kobiety wyglądają, niczym dwie krople wody.

Widomka po kim Roksia jest taka śliczna — stwierdziła fanka, a inna dodała:

Ale Roksanka jest podobna do pani Edyty. Zdecydowanie trudniej będzie teraz odróżnić zdjęcia, na których pojawia się 17-latka, a na których jej odmieniona mama. Obie łączy szczególna więź, co doskonale widać podczas wspólnych wywiadów — w rozmowie z Party zdradziły, że to właśnie Edyta jeździła z córką na koncerty. Na rzecz kariery Roksany zrezygnowała nawet z własnego zawodu, który wykonywała — była kosmetyczką.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żona Rubika nagle pokazała zdjęcie z córeczkami: "Zostałyśmy na lodzie"

  2. Zrozpaczona Sylwia Bomba nagle przekazała wieści od lekarzy. Co dzieje się z jej córeczką?

  3. Niewiarygodne, co Richardson napisała o żonie swojego przyjaciela. Fani są przerażeni

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].