Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Chylińska

Piotr Molecki/East News

Agnieszka Chylińska poinformowała o zbliżających się zmianach w jej życiu. Gwiazda robi generalne porządki

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Najnowsza publikacja Agnieszki Chylińskiej w mediach społecznościowych jest dość tajemnicza. Wokalistka zapowiedziała, że w jej życiu nadszedł czas na zmiany. Przy okazji podzieliła się z fanami refleksją na temat przeprowadzanych wcześniej podobnych rewolucji; powiedziała także, co oznacza dla niej otwieranie nowego etapu w życiu.

  • Ostatnio Agnieszka Chylińska zamieszcza w social mediach wpisy pełne refleksji

  • Przemyślenia dotyczą między innymi przeszłości

  • Teraz wokalistka ogłosiła, że nadszedł w jej życiu czas na nowe

Agnieszka Chylińska od lat podbija polską scenę muzyczną. Dużą rozpoznawalność przyniosła jej współpraca z zespołem O.N.A. oraz rola jurorki w hitowym formacie rozrywkowym TVN „Mam talent!”. Wokalistka chętnie udziela się również w social mediach, gdzie jej wpisy obserwuje na bieżąco grono ponad 400 tys. użytkowników.

Pełne refleksji wpisy Agnieszki Chylińskiej

Od niedawna na Instagramie Agnieszki Chylińskiej zaczęły coraz częściej pojawiać się wpisy niosące ze sobą nietuzinkowe przesłanie. Jednym z nich była publikacja z końca kwietnia 2021 roku.

Wokalistka zamieściła wówczas w sieci swoje osobiste przemyślenia na temat przeszłości. Agnieszka Chylińska wyznała, że za każde życiowe niepowodzenie obwiniała tylko jedną osobę - samą siebie. Wyjawiła również, czego bardzo jej teraz brakuje (więcej >tutaj<).

Co warto dodać, obfitujące w osobiste przemyślenia i wspomnienia piosenkarki wpisy bardzo przypadły do gustu wielu fanom. Niektórzy internauci zachęcali Agnieszkę Chylińską do napisania autobiografii. Niewykluczone, że wokalistka zdecyduje się kiedyś na ten krok - jest bowiem autorką książkowych publikacji dla dzieci, co oznacza, że ma już doświadczenie w pracy ze słowem pisanym.

Ida Nowakowska (2)

Ida Nowakowska po porodzie wygląda oszałamiająco. Wróciła do pracy z dużą ilością pozytywnej energii

CZYTAJ DALEJ

Piosenkarka nastawia się na zmiany

Dziś, tj. w środę 2 czerwca, na instagramowym profilu wokalistki znów pojawił się pełen refleksji post. Wokalistka oznajmiła, iż zamierza wiele w swoim życiu zmienić. Nie określiła jednak, czego mogą spodziewać się w związku z tym fani.

- Generalne porządki w życiu. Niektórzy machną ręką, że w sumie można tak żyć, żeby niewiele w tym życiu się działo, niewiele zmieniało. Że w sumie uważają, iż zasługują właśnie na tyle… Nikt za bardzo nie przepada za zmianami. Dopiero gdy wszystko dokumentnie wali im się na łeb, w końcu dostrzegają potrzebę ZMIANY - zaczyna publikację piosenkarka.

W dalszej części wpisu Agnieszka Chylińska wyjaśniła, że zmiany są dla niej pewnego rodzaju szansą na nowe życiowe rozdanie. Choć nie zawsze ich wdrażanie przychodziło łatwo, ciekawość pchała piosenkarkę ku nieznanemu.

Jak napisała Agnieszka Chylińska, w ostatnim czasie znów podjęła próbę poukładania życia na nowo. Nie zapomniała wspomnieć o osobach, które wspierały ją w trudnych chwilach. Czas pokaże, czy zapowiadane rewolucje będą dotyczyły również projektów zawodowych wokalistki, co z pewnością ogromnie ucieszyłoby fanów.

- Dziękuję za początek nowej drogi Komfort, Michal Chyczewski, Wojciech Kiestrzyń! Cała Wasza ekipo. Dziękujemy też wraz Top Management agencji Grandes Kochonos, MOON Films. I naszym stałym od lat - reżyserowi Tadkowi Śliwie i fotografowi Adamowi Plucińskiemu - zakończyła wpis Agnieszka Chylińska.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >