Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Chylińska

TRICOLORS/East News

Agnieszka Chylińska opowiedziała o trudnej przeszłości. "Zwijałam się na podłodze"

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska zamieściła w sieci szczery post odnoszący się do przeszłości. Piosenkarka wspomina czasy, gdy stawała na życiowym rozstaju, następnie mierząc się z konsekwencjami podejmowanych przez siebie decyzji. Jak wyznała, za złe skutki swoich dz

  • W najnowszej publikacji w sieci Agnieszka Chylińska opowiedziała fanom o swojej przeszłości

  • Piosenkarka wielokrotnie upadała, za wszelkie niepowodzenia obwiniając samą siebie

  • Refleksyjne posty wciągnęły fanów na tyle, że domagają się ich publikacji w formie książkowej

Popularność Agnieszki Chylińskiej zaczęła budować się w latach 90. ubiegłego wieku, gdy wokalistka współpracowała z zespołem O.N.A. Choć formacja rozpadła się w 2003 roku, piosenkarka dalej rozwijała karierę, w kolejnych latach dodatkowo spełniając marzenia o pisaniu książek dla dzieci. Za niecały miesiąc Agnieszka Chylińska będzie świętowała 45. rocznicę urodzin - czas przed jej świętem, jak się okazuje, obfitował w refleksje i przemyślenia.

Agnieszka Chylińska sięga pamięcią wstecz

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych Agnieszki Chylińskiej zaczęły pojawiać się wrzutki ze zdjęciami wokalistki z minionych lat. Są one pretekstem do podzielenia się z fanami rozważaniami na temat przeszłości, które dotyczą między innymi drogi zawodowej, jaką przebyła była liderka zespołu O.N.A.

Ostatnia publikacja Agnieszki Chylińskiej przedstawia ją samą w drugiej dekadzie życia. Aparat uwiecznił charakterystyczne w tamtych czasach uczesanie wokalistki - krótkie czarne włosy - oraz bukiet kwiatów, który ta trzymała w dłoniach. Choć Agnieszka Chylińska uśmiecha się do obiektywu, dołączony do fotografii opis sugeruje, że tak naprawdę jej życie nie wyglądało szczególnie kolorowo.

Jak relacjonuje Agnieszka Chylińska, wielokrotnie przyszło jej stawać przed niełatwymi życiowymi wyborami. Tych dokonywała jednak samodzielnie, niekiedy wbrew temu, czego oczekiwali od niej inni. Za podjęte decyzje brała pełną odpowiedzialność na siebie - podobnie jak za ich niekorzystne skutki, które nierzadko ciągnęły wokalistkę na dno.

- Po każdej porażce, rozczarowaniu zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie - wspomina Agnieszka Chylińska.

Piosenkarka podkreśla, że brnęła przez życie bez pomocy i wsparcia specjalistów, trenerów czy psychologów, którzy potrafiliby służyć przydatną radą w trudnych chwilach niepewności. Tych, zaznacza Agnieszka Chylińska, jej nie brakuje. Jak wyznała na koniec wpisu była liderka O.N.A., niekiedy zazdrości innym osobom spokoju duszy, którego jej, mówi, zdecydowanie brakuje.

Przy okazji Agnieszka Chylińska wyznała również, za czym obecnie tęskni. Okazuje się, że szczególnie brakuje jej w życiu występów na scenie. O tych - z uwagi na pandemię - na ten moment przedstawiciele polskiego show-biznesu, podobnie jak odbiorcy, mogą jednak tylko pomarzyć.

Fani domagają się kolejnej publikacji

Seria refleksyjnych postów w mediach społecznościowych Agnieszki Chylińskiej z miejsca przypadła do gustu wielu fanom. Wokalistka udowodniła już, że ma smykałkę do pisania - przypomnijmy, że spod jej pióra wyszło kilka książek dla dzieci (między innymi te z serii o Zezi). Wpisy odnoszące się do przeszłości spodobały się niektórym internautom tak bardzo, że zaczęli domagać się kolejnej publikacji pisarki - autobiografii.

- Agnieszka! Twoje posty czyta się rewelacyjnie! Powtarzam się, ale za biografie wszyscy pewnie byśmy skoczyli w ogień - twierdzi jeden z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: Facebook, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >