Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Agnieszka Dygant bez makijażu trenuje z kotami. Nie przypomina dawnej siebie

8 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Dygant stawia na brak makijażu i zdrowie ciała. Niedawno na jej Instagramie internauci mogli podziwiać zdjęcia zrobione tuż po treningu, jakiego podjęła się słynna “Niania”. Aktorka zapozowała do fotografii w towarzystwie futrzastego ulubieńca i pozwoliła sobie na dozę szczerości. Powiedziała wprost, jakie jest jej osobiste podejście do wysiłku fizycznego.

  • Agnieszka Dygant chętnie udziela się w social mediach
  • Choć aktorka ciężko pracuje nad swoją sylwetką, nie przepada za aktywnością fizyczną
  • Ostatnio pokazała fanom, jak wygląda tuż po treningu
  • Jest właścicielką dwóch kociaków rasy Maine Coon

Agnieszka Dygant dba o to, by fani wiedzieli, co u niej słychać. Wykorzystuje w tym celu między innymi oficjalny profil na Instagramie, który obfituje w nowinki z życia gwiazdy polskiego show-biznesu. W poniedziałek tuż po treningu Agnieszka Dygant urządziła sobie małą sesję zdjęciową w towarzystwie uroczego kociaka.

Agnieszka Dygant wyznaje, co sądzi o ćwiczeniach

Agnieszka Dygant wytrwale dba o sylwetkę. O regularnych ćwiczeniach stara się pamiętać nawet podczas urlopu. Media informowały o jej zdrowych przyzwyczajeniach już w ubiegłym roku, gdy aktorka odpoczywała nad Bałtykiem - nawet wtedy nie odpuściła sobie wysiłku, czym z dumą chwaliła się w mediach społecznościowych.

Także pandemia COVID-19 nie zdołała wpłynąć na zdrowe przyzwyczajenie Agnieszki Dygant. W poniedziałek gwiazda serialu komediowego “Niania” postanowiła rozgrzać się solidnym treningiem. Przy okazji podzieliła się chwilą z internautami, wrzucając do sieci zdjęcie, do którego chętnie pozował jeden z jej kocich przyjaciół.

Przy okazji aktorka dała upust swoim emocjom, pisząc, że tak naprawdę nie należy do entuzjastów ćwiczeń. Zdjęcia z kociakiem rasy Maine Coon opatrzyła hashtagiem “#niecierpiećwiczyć. Pod adresem aktorki tym bardziej należą się zatem wyrazy uznania - mimo niechęci do aktywności fizycznej świadomie wybiera zdrowie i trwa w mocnym postanowieniu od wielu miesięcy.

Nie żyje polski aktor Michał Szewczyk. Grał m.in. w Nie żyje polski aktor Michał Szewczyk. Grał m.in. w "Klanie" i "Na Wspólnej"Czytaj dalej

Dodatkowo Agnieszka Dygant postawiła na naturalny wygląd. Bez grama makijażu i z naprędce zaczesanymi w tył włosami nie przypomina perfekcyjnie ufryzowanej “Niani” sprzed lat. Warto zaznaczyć, że gwiazda polskiego show-biznesu wiekowo powoli zbliża się do 50, o czym w żaden sposób nie przypomina jej szczupła sylwetka.

Kongo i Kanada robią zawrotną karierę na instagramowym profilu Agnieszki Dygant

Kociaki, z którymi gwiazda tak chętnie pozuje do zdjęć na Instagramie (także tych po treningu) to Kongo i Kanada. Odkąd Agnieszka Dygant przygarnęła je pod swe skrzydła, zwierzaki nie mają na co narzekać - w domu mają wszelkie potrzebne wygody, a w mediach społecznościowych czekają na nie komentarze pełne zachwytu.

Kongo i Kanada mają pełnię swobody na włościach Agnieszki Dygant. Pod koniec 2019 roku aktorka opublikowała zdjęcie swoich pupili, które opanowały kuchenny zlew aktorki. I w tamtym przypadku nie zabrakło pod ich adresem doceniających urodę kocich pyszczków komentarzy.

- Co tam meble, styl, złote krany - koty rządzą - skomentował wówczas jeden z internautów.

Instagram 3

Instagram 2

Instagram 1

Źródło: Instagram.com/agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Pudelek, WP, Instagram

Następny artykuł