Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Grochowska zasłynęła rolą w "Tylko mnie kochaj", teraz przeszła metamorfozę. To naprawdę ta sama osoba?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.12.2023 23:13

Agnieszka Grochowska zasłynęła rolą w "Tylko mnie kochaj", teraz przeszła metamorfozę. To naprawdę ta sama osoba?

Agnieszka Grochowska
Jak wygląda teraz Agnieszka Grochowska?, fot. KAPiF; Instagram

Agnieszka Grochowska to jedna z najbardziej kultowych polskich aktorek. Zachwycała już dwie dekady temu, w takich filmach jak „Pręgi” i „Tylko mnie kochaj”. Jak wygląda teraz? Właśnie przeszła zachwycającą metamorfozę, mamy zdjęcia.

Agnieszka Grochowska w "Tylko mnie kochaj"

Jej uroda jest świeża, ponadczasowa i niezmienna. Dlatego wielu fanów może być zdziwionych informacją, że Grochowska 31 grudnia tego roku będzie świętować 43. urodziny. Czas zdaje się jej nie imać. Na polskiej scenie jest aktywna od dwóch dekad. Studia aktorskie ukończyła w 2002 roku i bardzo szybko znalazła angaż zarówno przed kamerą, jak i w teatrze.

Przed kamerą zadebiutowała w tytule „AlaRm” Dariusza Gajewskiego, jej przyszłego męża. Pierwszą, ogólnopolską popularność i nominacje do prestiżowych nagród przyniósł jej film „Pręgi” Magdaleny Piekorz. Później przyszła pora na „Południe-Północ” u boku Borysa Szyca i wreszcie komedię romantyczną „Tylko mnie kochaj”. Od tego czasu Agnieszka nieustająco cieszy widzów przed ekranami.

Choć na koncie ma już ogromną liczbę aktorskich kreacji, prywatnie jedno jest u niej niemal niezmienne. A teraz niespodziewanie postawiła na zmiany. Jakie? Poniżej szczegóły.

Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska na planie “Tylko mnie kochaj” w 2005 roku, fot. KAPiF
Co się stało z włosami Iwony Węgrowskiej?! Fryzjer zrobił z niej inną osobę. Po 15 latach przeszła odważną metamorfozę Co się stało z Paullą?! Tak się zmieniła, że nie przypomina już siebie sprzed kilku tygodni. Metamorfoza roku?

Co robi teraz Agnieszka Grochowska?

Grochowska jest jedną z tych gwiazd, które żyją jak najdalej od wielkich skandali i afer. Od 2004 roku jest żoną tego samego mężczyzny: reżysera Dariusza Gajewskiego. W 2012 roku para doczekała się pierwszego syna, Władysława. W 2016 urodził się jego brat, Henryk. Agnieszka z powodzeniem łączy życie rodzinne z zawodowym.

Tylko w ostatnich latach zagrała w tak głośnych tytułach, jak „Żeby nie było śladów”, „Jak pokochałam gangstera”, „Fucking Bornholm”, „Skołowani”, „W głębi lasu” czy „Zachowaj spokój”. W przyszłym roku do kin wejdą „Kos” oraz „Akademia Pana Kleksa” z jej udziałem.

Przed kamerą Grochowska często zmienia wygląd, ale prywatnie zawsze była wierna jednej fryzurze. Długie do ramion, bardzo ciemne kosmyki to jej znak rozpoznawczy. Agnieszka często upinała je w artystyczne koki, lecz poza tym rzadko zmieniała uczesanie. Raz tylko, ponad dekadę temu, widzieliśmy ją w pasemkach.

Tym bardziej zaskakuje jej najnowsza decyzja. Jak wygląda obecnie? Metamorfoza pod okiem fryzjera gwiazd robi wrażenie, poniżej zobaczycie zdjęcia.

Jak wygląda teraz Agnieszka Grochowska? Nowe zdjęcia zachwycają

Grochowska postanowiła zaufać fryzjerowi, który odpowiada za metamorfozy wielu polskich gwiazd. Dzięki niemu na spore zmiany odważyły się między innymi Iwona Węgrowska, Gosia Ohme, Grażyna Szapołowska czy Paulina Smaszcz. Tym razem Wojciech Maliszewski namówił na fryzjerski eksperyment właśnie Agnieszkę.

Fryzjer gwiazd postanowił zmienić kolor włosów aktorki. Grochowska już nie jest ciemną brunetką. Jej kosmyki wyglądają teraz niezwykle lekko: wszystko dzięki rozjaśnionym, wyglądającym bardzo naturalnie refleksom. Całość idealnie pasuje do jej jasnej cery i delikatnych rysów twarzy.

Poniżej możecie zobaczyć, jak Agnieszka zmieniała się przez lata: najnowsze zdjęcia, już po metamorfozie, na samym końcu galerii.

Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska na planie “Tylko mnie kochaj”, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2007 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2009 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2007 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska z mężem w 2013 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2010 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2020 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2018 roku, fot. KAPiF
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2023 po metamorfozie, fot. facebook.com/wojtek.maliszewski.3
Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska w 2023 po metamorfozie, fot. facebook.com/wojtek.maliszewski.3