Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę, wygląda niesamowicie
Sara Osiecka
Sara Osiecka 24.03.2022 09:21

Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę, wygląda niesamowicie

Agnieszka Kotońska zmieniła fryzurę
instagram.com agnieszkakotonska
  • Agnieszka Kotońska zaczynała pracę w TTV jako kolorowa blondynka

  • W „Drugiej twarzy" po raz pierwszy zobaczyła się w ciemnych włosach

  • Zaczęła zmieniać swój styl i fryzury

  • Jej najnowszy eksperyment to grzywka

Agnieszka Kotońska zasłynęła dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie z mężem i synem komentowała najciekawsze programy emitowane w telewizji w danym tygodniu. Dała się poznać jako wesoła i nieco złośliwa kobieta o nieprzeciętnym stylu. Nie da się ukryć, że szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, a sławę postanowiła wykorzystać w 100%.

Jak zmieniała się Agnieszka Kotońska?

Fani serii „Gogglebox. Przed telewizorem" na pewno pamiętają, jak Agnieszka Kotońska wyglądała w pierwszych odcinkach. W oczy rzucały się bujne blond włosy z różowymi pasemkami i mocny, czarny makijaż. W trakcie kręcenia kolejnych odcinków dało się zauważyć, jak jej wygląd powoli się zmienia, choć blond włosy wydawały się nieodłącznym elementem jej wizerunku.

Tak było przynajmniej do czasu, gdy celebrytka wzięła udział w innym show TTV, „Druga twarz", gdzie eksperci różnych dziedzin pomagali uczestnikom w całkowitej zmianie dotychczasowego wyglądu. 

- Mój styl jest taki całkowicie mój. W rachubę wchodzą przede wszystkim falbanki, cekinki, naszywki, kolorowe bluzki. Taka, jaka jestem w środku, tak pokazuję to na wierzchu - mówiła w progamie.

Tam zaproponowano jej zmianę koloru na ciemniejszy, jednak gwiazda była niechętna - obawiała się, że taki odcień mocno ją postarzy. Wszystko zmieniło się, gdy założyła perukę o barwie ciemnego brązu. Wtedy sama przyznała, że wygląda lepiej, niż zakładała, jednak wolała pozostać przy swoim ulubionym kolorze.

W końcu jednak zdecydowała się na poważną zmianę i przyciemniła włosy. Z początku wybrała ciemny blond z jasnymi refleksami, ostatnio jednak widzowie mogli ją zobaczyć jako szatynkę. Zmieniła także sposób ubierania się - nadal jest barwnie i dziewczęco, jednak po wspomnianych falbankach czy cekinach nie ma śladu.

Najnowsza fryzura gwiazdy TTV

Jak się okazało, zmiany fryzury przypadły Agnieszce Kotońskiej do gustu. Przez chwilę zdecydowała się nawet na zaplecenie warkoczyków, a zmiany koloru są dla niej normą. Ostatnio zdecydowała się na kolejną metamorfozę.

Tym razem celebrytka postawiła na grzywkę, a fanom pokazała się jeszcze z salonu fryzjerskiego za pośrednictwem InstaStories. Rozczesana na boki grzywka zdecydowanie dodaje fryzurze lekkości i dodatkowo ujmuje lat uczestniczce „Gogglebox. Przed telewizorem".

- Kocham to miejsce - napisała.

Warto zaznaczyć, że Agnieszka Kotońska korzysta z usług ulubionego salonu fryzjerskiego w Chodzieży w województwie wielkopolskim, którego usługi bardzo sobie chwali. Tam też na co dzień mieszka.

Źródło: instagram.com agnieszkakotonska

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Instagram, Youtube