Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Włodarczyk pokazała zdjęcie z ukochanym. Pojawił się komentarz o róźnicy wieku, aktorka odpowiedziała

9 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Włodarczyk postanowiła pokazać internautom wspólne zdjęcie z ukochanym, sportowcem Robertem Karasiem. Tym razem nie obyło się bez kąśliwych uwag ze strony komentujących na temat różnicy wieku między partnerami. Aktorka nie omieszkała odpowiedzieć na zaczepkę; wyraźnie dała do zrozumienia, że potrzebuje niczyjego pozwolenia na tworzenie relacji z obecnym wybrankiem.

  • Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie z wybrankiem
  • Odpowiedziała na nietaktowną zaczepkę jednego z internautów
  • Aktorka i jej partner spodziewają się dziecka

Agnieszka Włodarczyk należy do grona tych postaci polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w social mediach. Na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie nie brakuje wspomnień z wakacji, jak i podobizn bliskich celebrytki. Ostatnio Agnieszka Włodarczyk opublikowała czarno-białe zdjęcie z ukochanym. Fotografia okazała się kością niezgody i okazją do internetowych zamieszek.

Na ten komentarz Agnieszka Włodarczyk zareagowała natychmiast

Od 2020 roku Agnieszka Włodarczyk pozostaje w związku ze sportowcem Robertem Karasiem. Wybranek aktorki nie obawia się wyzwań - uprawia triathlon i z sukcesami próbuje swoich sił na mistrzostwach w Triple i Double Ironmanie. Choć sama Agnieszka Włodarczyk nie mówi wiele na temat swojej relacji, instagramowe wrzutki pary utwierdzają fanów w przekonaniu, że ich wzajemne uczucie kwitnie.

Niedawno Agnieszka Włodarczyk zamieściła na profilu czarno-białą fotografię, do której zapozowała w towarzystwie ukochanego. Para przechadza się po plaży; w tle można dostrzec łodzie i bujnie otoczoną roślinnością linię brzegową. To nie malownicze otoczenie przykuło jednak uwagę jednego z internautów.

Komentujący odniósł się bowiem do różnicy wieku, jaka dzieli Agnieszkę Włodarczyk i jej partnera. Przypomnijmy, że podczas gdy aktorka w grudniu 2021 roku skończy 41 lat, Robert Karaś, urodzony w 1989 roku, ma 32 lata.

Najpierw Kammel, a teraz Anna Mucha straciła pracę w Najpierw Kammel, a teraz Anna Mucha straciła pracę w "Dance Dance Dance". Aktorka nie kryje żaluCzytaj dalej

- No ładnie, aczkolwiek moim zdaniem facet dziewięć lat młodszy to nie najlepszy wybór dla kobiety - napisał jeden z obserwatorów.

Podczas gdy dla komentującego dziewięcioletnia różnica wieku okazała się drażniąca, Agnieszka Włodarczyk stanowczo wyraziła swoje zdanie. Dała do zrozumienia, że nie przyjmuje na ten temat uwag.

- Nikt cię o zdanie nie pytał - odpowiedziała aktorka.

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka

Związek Agnieszki Włodarczyk z Robertem Karasiem trwa od 2020 roku. Wcześniej aktorka była partnerką prezentera Rafała Kosińskiego, Jakuba Sićko oraz Mikołaja Krawczyka. Szczęście w miłości ostatecznie odnalazła jednak u boku sportowca, czego dużym dowodem są ostatnie medialne doniesienia.

W styczniu bieżącego roku za pomocą Instagrama Agnieszka Włodarczyk ogłosiła, że ona i jej obecny partner spodziewają się pierwszego dziecka. Pod wpisem natychmiast zawrzało od komentarzy; profil aktorki zalała fala gratulacji, w tym tych od kolegów i koleżanek z branży.

- O M G!!!!! Gratuluje!!! - napisała podekscytowana Katarzyna Cichopek.

Instagram 13

Instagram 14

Źródło: Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Party, Plotek

Następny artykuł