Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Grysz reaguje na wiadomość o ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej. Prezenterka niedawno straciła dziecko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.08.2023 11:52

Aleksandra Grysz reaguje na wiadomość o ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej. Prezenterka niedawno straciła dziecko

Aleksandra Grysz, Małgorzata Tomaszewska
Aleksandra Grysz reaguje na ciążę Małgorzaty Tomaszewskiej, fot. KAPiF

Radosne wieści o ciąży Małgorzaty Tomaszewskiej zostały przekazane w porannym "Pytaniu na śniadanie". Niedługo później gwiazda sama pokazała zaokrąglony brzuszek w mediach społecznościowych. Na jej zdjęcie zareagowała Aleksandra Grysz, która niedawno przeżyła osobistą tragedię.

Aleksandra Grysz zareagowała na post Małgorzaty Tomaszewskiej

Po przekazaniu wiadomości przez Aleksandra Sikorę, na profilu jego współprowadzącej udostępniono urocze zdjęcie, na którym przyszła mama czule obejmuje zaokrąglony brzuszek. Małgorzata Tomaszewska wykorzystała ostatni miesiąc wakacji do odpoczynku z ojcem dziecka.

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem.

Internauci byli w szoku nagłą wiadomością i od razu progratulowali gwieździe TVP. W komentarzach z łatwością można było zobaczyć aktywność innych pracowników stacji. Aleksandra Grysz, która także występuje w "Pytaniu na śniadanie" polubiła zdjęcie Małgorzaty Tomaszewskiej, a także napisała jej uroczy komentarz. Już wczuwa się w rolę cioci.

Ciocia już na ciebie czeka maluszku. Tulę Was najmocniej!

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Dla nas komentuje płeć dziecka i pokazuje ekskluzywne zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Prezenterka niedawno sama straciła dziecko

Aleksandra Grysz jeszcze niedawno sama cieszyła się z nadchodzącego macierzyństwa, jednak w jej przypadku finał okazał się bardzo bolesny. Niedawno w mediach społecznościowych powiadomiła o utracie dziecka w wyniku poronienia.

Obecnie prezenterka skupia się na własnym samopoczuciu i rzadko występuje w porannym programie TVP. Trudne doświadczenie odbiły się na samych gwiazdach stacji, które przekazywały koleżance wyrazy współczucia.

Nawet w radosnej chwili Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do swojej programowej koleżanki.

Oleńka, Ty wiesz.

Aleksandra Grysz, Małgorzata Tomaszewska (2).png
Aleksandra Grysz reaguje na ciążę Małgorzaty Tomaszewskiej, fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Druga pociecha jest oczekiwana przez przyjaciół gwiazdy TVP

Aleksandra Grysz nie jest jedyną przedstawicielką "Pytania na śniadanie", która z otwartymi ramionami przyjęła wiadomość o ciąży prezenterki. Już w czwartkowy poranek radosne wieści zostały przekazane na antenie śniadaniówki przez Aleksandra Sikorę.

Małgorzata Tomaszewska (12).jpg
Gwiazdy reagują na ciążę Małgorzaty Tomaszewskiej, fot. KAPiF

Para do tej pory tworzyła zgrany duet prezenterów. Nic dziwnego, że entuzjazm udzieli się także współprowadzącym.

Jestem wzruszony.

Gratulacjami podzieliła się także Anna Popek. Wygląda na to, że widzowie TVP będą musieli pogodzić się z coraz rzadszymi wizytami Małgorzaty Tomaszewskiej na planie śniadaniówki.