Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk i jego syn sklejka

fot. TRICOLORS/East News; screen YouTube@Uwaga! TVN

Andrzej Kosmala w nocy wysłał wiadomość do Mariana Lichtmana. "To znane metody sprzed lat"

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Konflikt między Marianem Lichtmanem a Andrzejem Kosmalą trwa w najlepsze. Panowie co chwila obrzucają się w mediach oskarżeniami, dotyczącymi życia prywatnego Krzysztofa Krawczyka i jego rodziny. Wczoraj, tj. w niedzielę, 6 czerwca Trubadur opublikował na Facebooku wpis, w którym zawarł rzekomo wysłaną do niego przez Kosmalę wiadomość. Padła w niej wzmianka na temat biologicznego ojca Krzysztofa juniora, którym miałby być... Lichtman.

  • Andrzej Kosmala miał wysłać do Mariana Lichtmana wiadomość

  • Padła w niej wzmianka o biologicznym ojcu Krzysztofa Krawczyka juniora

  • Kosmala miał oskarżyć o to Lichtmana

Niektórzy internauci nie mogli uwierzyć w to, co przeczytali. Marian Lichtman dodał jedynie wpis, bez publikacji zdjęcia wiadomości.

Andrzej Kosmala wysłał wiadomość do Mariana Lichtmana

W całym zamieszaniu, jakie wywiązało się na linii Marian Lichtman - Andrzej Kosmala ciężko znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie. Wiele wskazuje na to, że nie podadzą sobie oni ręki na zgodę. Skoro nie potrafili uczynić tego podczas żałoby ich wzajemnego przyjaciela, to kiedy mieliby to zrobić?

Poza tym w mediach społecznościowych obaj panowie, co chwila zamieszczają posty, w których oskarżają się nawzajem o rzekome ingerencje w życie rodzinne Krzysztofa Krawczyka oraz jego jedynego biologicznego syna, Krzysztofa juniora. Kilka słów na temat Kosmali Marian Lichtman zawarł w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jakby tego było mało, niedawno na Facebooku Andrzeja Kosmali pojawił się film, w którym główną postacią był Krzysztof Krawczyk. Dołączył do niego wpis, w którym odniósł się właśnie do Lichtmana, pytając, gdzie wtedy był. Menadżer legendarnego piosenkarza odpowiedział również na jeden z komentarzy, o czym przeczytacie tutaj.

Jacek Kurski - ea (2)

TVP w języku angielskim. Stacja podała szczegóły nowego kanału

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Chciałoby się powiedzieć - telenoweli ciąg dalszy, jednak zważywszy na podłożę sytuacji, nie można nazywać tego w ten sposób. Wczoraj, tj. w niedzielę, 6 czerwca rano Marian Lichtman opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym zawarł rzekomo wysłaną do niego wiadomość od Andrzeja Kosmali.

Andrzej Kosmala nazwał Mariana Lichtmana biologicznym ojcem Krzysztofa Krawczyka juniora?

Dla wielu ludzi to był szok, jednak mało kto odebrał te słowa na poważnie. We wpisie można przeczytać, że Andrzej Kosmala miał powiedzieć do Mariana Lichtmana, że ten jest ojcem biologicznym Krzysztofa Krawczyka juniora. Trubadur zawarł we wpisie jedynie samą treść, bez publikacji zrzutu wiadomości.

- Kochani Fejsbukowicze, wiem, że jesteście już zmęczeni wojną, którą wywołał Kosmala, ale nie mogę się powstrzymać, przed pokazaniem Wam tego, co ten agent i towarzysz wysłał mi o 1.30 w nocy. To znane metody sprzed lat, kiedy Polska była w niewoli komunistycznej. Czytajcie: "A więc jesteś biologicznym ojcem Krzysia. To będzie sensacja. Naprawdę tego pragniesz?" Krzysiek w grobie się przewraca!!! - napisał Marian Lichtman.

W komentarzach można zauważyć wiele opinii, w których internauci wyrażali swoje oburzenie zaistniałą sytuacją. Oczywiście, jak to w internecie bywa nie zabrakło komentarzy, w których ludzie żartowali sobie z tego, co Kosmala miał napisać do Lichtmana.

Jedna z internautek zażartowała, że treść może być zgodna z prawdą, ponieważ w jej opinii Lichtman i Krzysztof junior wyglądają jak dwie krople wody. Niestety Trubadur nie odebrał tego żartobliwie i postanowił odpowiedzieć.

- Trollu opłacony Przez Kosmale nie wstydź Się swojej twarzy - czytamy.

Krzysztof Krawczyk nie byłby dumny.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >