Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Piaseczny wspomina tatę. "Nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 04.10.2022 12:55

Andrzej Piaseczny wspomina tatę. "Nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca"

Andrzej Piaseczny (7)
Kadr z programu "To tylko kilka dni", TTV

Andrzej Piaseczny zdecydował się na trudne wyznanie. Ojciec artysty zmarł wiele lat temu, wokalista nigdy nie pogodził się do końca z jego utratą. W programie "To tylko kilka dni" padły poruszające słowa.

Widzowie programu "To tylko kilka dni" byli świadkami niezwykłej rozmowy. Andrzej Piaseczny wysłuchał poruszającego wyznania swojego 28-letniego podopiecznego, które skłoniło go do bolesnych wspomnień. Artysta nagle zaczął mówić o swoim ojcu, z trudem hamował emocje.

Andrzej Piaseczny ledwo powstrzymał łzy. Nagle na wizji wspomniał zmarłego ojca

Andrzej Piaseczny wystąpił w programie "To tylko kilka dni", w którym gwiazdy biorą pod swoje skrzydła osoby z niepełnosprawnościami. Wokalista spędził czas z 28-letnim Krzyśkiem, w dzieciństwie chorującym na nowotwór kości. Podopieczny artysty porusza się za pomocą endoprotezy, i choć może chodzić — marzenia o uprawianiu sportu i jeździe na rowerze nie mogą spełnić się tak łatwo.

Panowie wybrali się do zaprzyjaźnionego fryzjera, a muzyk zajął się nawet przygotowywaniem posiłku. Właśnie wtedy pomiędzy nimi wywiązała się rozmowa na temat relacji z rodziną. 28-latek przyznał, że często odwiedza ukochanych mamę i tatę, którzy wiele poświęcili, by uratować jego życie i zdrowie.

"Piasek" z uwagą słuchał jego historii i zaznaczył, że kiedyś to rodzice będą potrzebować opieki swojego syna. Przywołał adekwatny przykład swojej matki, która od kilku lat mieszka pod jego dachem. Wtedy bohater programu zapytał go o ojca.

– Trafiłeś w mój czuły punkt – usłyszeliśmy matowy głos artysty po krótkiej pauzie.

Andrzej Piaseczny był jeszcze chłopcem, kiedy stracił ojca

Po pytaniu podopiecznego Andrzej Piaseczny z trudem powstrzymywał emocje. Kiedy się odezwał, w jego głosie czuć było smutek. Po chwili przyznał, że jego tata także zmagał się z rakiem. Niestety, lata temu przegrał walkę. Ich relacja nie zawsze była taka, jak by sobie tego życzył.

– Pamiętam, że jako dziecko... wiesz, czułem miłość ojca, to nie jest tak, że go nie było. Był i było fajnie. A potem, jak byłem nastolatkiem to wydawało mi się, że go nie potrzebuję – artysta zawiesił głos.

Choć próbował zamaskować żal uśmiechem, widać było, że walczy z bolesnymi wspomnieniami. Przez chwilę mogliśmy nawet odnieść wrażenie, że z po jego policzkach popłyną łzy. Wokalista jeszcze nigdy nie był tak szczery, jeśli chodzi o utratę rodzica.

– Mógłbym powiedzieć, że jeśli mi brakuje ojca, to dopiero teraz – wyznał. – Jak jesteś dzieciakiem to jesteś po prostu głupi, nawet najmądrzejszy dzieciak jest jednak głupi. I koniec.

Teraz to Krzysiek słuchał z powagą, kiedy jego opiekun mówił o tym, że mądrość życiowa przychodzi z wiekiem, dając do zrozumienia, że relacje z bliskimi docenia się zdecydowanie później — dla niektórych zbyt późno.

– Nigdy nie miałem właściwie szansy w dorosłym życiu... Nigdy nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca – dokończył, po czym zbył temat krótkim "nie umiem rozmawiać na takie tematy".

Andrzej Piaseczny (9)
fot. kadr z programu "To tylko kilka dni", TTV
Andrzej Piaseczny (11)
fot. kadr z programu "To tylko kilka dni", TTV
Andrzej Piaseczny (8)
fot. kadr z programu "To tylko kilka dni", TTV
Andrzej Piaseczny (10)
fot. kadr z programu "To tylko kilka dni", TTV

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wielka radość w życiu znanej pary, w końcu spełniło się ich marzenie. Pokazali wnętrza nowej willi

  2. Sylwii Bombie puściły nerwy. Padło pytanie o córkę, nie wytrzymała. "Jakim trzeba być człowiekiem"

  3. Powstanie film o Małgorzacie Rozenek? Już wie, kto mógłby ją zagrać. To wielka gwiazda Hollywood

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Super Express, Viva!