Swiatgwiazd.pl

fot. Rex Features/East News

Armie Hammer przerwał milczenie. Oskarżono go o gwałt i kanibalizm

6 Lutego 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Armie Hammer to amerykański aktor, który pojawił się wielu popularnych produkcjach m.in. "Rebeka", "Królewna Śnieżka" czy "Jeździec znikąd". Jego kariera zakończyła się, gdy pewna kobieta oskarżyła go o przemoc i gwałt.

Aktor był wschodzącą gwiazdą Hollywood do momentu, kiedy nie pojawiły się zarzuty o znęcanie, gwałt i kanibalizm. Po dwóch latach postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Armie Hammer został oskarżony o znęcanie się, gwałt i kanibalizm

Szum wokół Armiego Hammera rozpoczął się, kiedy to w mediach ukazały się screeny z korespondencji aktora z pewną kobietą na Instagramie. Wiadomościach opisywał m.in. swoje fantazje seksualne, pragnienie picia ludzkiej krwi oraz wątek gwałtu. 

Jakiś czas później kobieta o imieniu Effie oskarżyła go o gwałt oraz przemoc, który miał miejsce w 2017 roku. Kobieta wyznała, że była przez niego brutalnie gwałcona przez cztery godziny.

Hammer został wtedy oskarżony o gwałt, znęcania i kanibalizm nad kilkoma kobietami. Zaczął tracić pracę w Hollywood, a jego agencja zakończyła z nim współpracę. Nie pojawił się również w dwóch produkcjach m.in. "Shotgun Wedding" u boku Jennifer Lopez i "The Billion Dollar Spy" z Julia Roberts i Seanem Pennem.

Armie Hammer był molestowany przez pastora

Jeden z najbardziej obiecujących aktorów w Hollywood musiał zakończyć swoją karierę przez zarzuty, które sprawiły, że myślał o swojej śmierci. Przy życiu trzymała go tylko myśl o swoich dzieciach, ponieważ wiedział, że po takim skandalu nikt nie zatrudni go w żadnej produkcji. – Wszedłem do oceanu i popłynąłem najdalej, jak mogłem, mając nadzieję, że albo utonę, albo zostanę uderzony przez łódź lub pożarty przez rekina – powiedział Hammer, wspominając pobyt na Kajmanach. Wtedy zdałem sobie sprawę, że na brzegu zostały moje dzieci. Nie mógłbym im tego zrobić – dodał.

Amerykański aktor wyznał, że w wieku zaledwie 13 lat był molestowany przez pastora. Jego zdaniem trauma, której doświadczył, była spowodowana jego przeżyciami z dzieciństwa. Wyznał, że interesował się ostrym seksem połączonym z dominacją i upokarzaniem partnerów.Molestowanie wpłynęło na to, że nie potrafiłem kontrolować swojej seksualności – wyznał Hammer. Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. "Dzień Dobry TVN": Widzka zwróciła uwagę Marcinowi Prokopowi. Jej uwagę odczytano na wizji

  2. Dominika Gwit w "DDTVN". Tak udało jej się zajść w ciążę przy wielu chorobach

  3. Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Natalia Cieślak

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]