Swiatgwiazd.pl
TVN EN

Piotr Molecki/East News

Awaryjne lądowanie samolotu na Śląsku. Filip Chajzer był na pokładzie

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Lipiec dostarcza prawdziwie skrajnych doznań pogodowych. Od kilku tygodni Polakom towarzyszą upały powyżej 30 stopni lub gwałtowne burze. Matka natura nie daje nam odpocząć. Warunki pogodowe miały bezpośredni wpływ na niedawny lot samolotu z Paryża do Warszawy. Uczestnikiem wydarzeń okazał się Filip Chajzer.

  • Filip Chajzer to popularny prezenter znany z TVN

  • Ostatnio burza uniemożliwiła lądowanie samolotu w Warszawie

  • Okazało się, że na pokładzie obecny był Filip Chajzer

O tym wydarzeniu mówiła cała Polska. Samolot, który leciał z Francji, miał lądować na warszawskim Okęciu, jednak z powodu rozpoczynającej się w stolicy burzy, musiał przez pewien czas krążyć dookoła miasta, aż w końcu kapitan podjął decyzję o lądowaniu w Katowicach.

Filip Chajzer — gwiazdor TVN

Filip Chajzer to popularny dziennikarz znany z programów TVN. Sympatię widzów zdobył dzięki śniadaniówce Dzień dobry TVN, gdzie tworzy duet z Małgorzatą Ohme. Na Instagramie śledzi go ponad 800 tysięcy obserwatorów! Bez wątpienia charyzmę odziedziczył po znanym ojcu, Zygmuncie Chajzerze.

Filip Chajzer ma za sobą nieco trudny okres. Przyznał się, że wiele lat zmagał się z problemami psychicznymi, a jeszcze wcześniej był krytykowany za swoje zachowania. Otóż Filip wiele razy zaliczył wtopę w swoich reportażach. Od jego nazwiska powstało nawet okreslenie "chajzerować", czyli zrobić coś żenującego, a potem wybielanie się pozytywnym zachowaniem. Być może od tego czasu prezenter jest nieco ostrożniejszy w social mediach.

Andrzej belarka

"Rolnicy. Podlasie": internauci krytykują Andrzeja. "Żenujące"

CZYTAJ DALEJ

Filip Chajzer i niebezpieczny lot

Młody Chajzer właśnie za pomocą social mediów postanowił podzielić się niedawnym wstrząsającym doświadczeniem, które go spotkało. Okazuje się, że był pasażerem samolotu, który leciał z Francji do Warszawy, lecz musiał lądować awaryjnie w Katowicach, ze względu na gwałtowną ulewę z wyładowaniami nad stolicą. O wyjątkowym rejsie mówili wszyscy.

Chajzer postanowił sięgnąć po telefon i w szczegółowym poście na Facebooku i Instagramie opisać wszystko, co działo się dookoła niego i jak wtedy się czuł. Na zdjęcie towarzyszące emocjonującemu wywodowi wybrał mapkę z zaznaczoną trasą, jaką pokonał samolot. Uwagę przykuwa ilość manewrów wykonywanych w okolicach Warszawy. Filip Chajzer pisze:

- Siła natury jest bezwzględna. Najgorszy moment to ten, kiedy maszyna nagle zaczyna spadać dosłownie jak puszczony kamień. Krzyk ludzi. Płaczące dzieci. Latające przedmioty, trzask i walka mocą silników.

Gwiazdor dodał potem, że najbardziej stresującym elementem tej pełnej adrenaliny układanki był niski pułap samolotu, związany z — później przerwanym — podchodzeniem do lądowania. Wspomina również moment ponownego wzbicia się ponad chmury i ulgę, jaką wtedy odczuł.

Na koniec postu mężczyzna podziękował załodze WizzAir za profesjonalizm oraz pogratulował odwagi pilotom, którzy na koniec otrzymali gromkie brawa "godne najlepszych zespołów rockowych świata", i zdaniem Chajzera "w pełni zasłużone".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Facebook

Mateusz Wolny

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >