Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bardzo się zmieniła? 58-letnia Edyta Jungowska pojawiła się na premierze, a my widzimy siostrę Bożenkę z "Na dobre i na złe"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2024 22:27

Bardzo się zmieniła? 58-letnia Edyta Jungowska pojawiła się na premierze, a my widzimy siostrę Bożenkę z "Na dobre i na złe"

Edyta Jungowska
Edyta Jungowska, fot. KAPIF

Edyta Jungowska uczestniczyła w premierze spektaklu Teatru Kwadrat, “Siostrunie”. Gdy aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie, fotografowie zaniemówili. Gwiazda nie zmieniła się ani odrobinę!

Edyta Jungowska wciąż w pamięci widzów

Edyta Jungowska ma na swoim koncie wiele niezapomnianych ról, jednak w zbiorowej świadomości polskich widzów zapisała się przede wszystkim jako siostra Bożenka z serialu “Na dobre i na złe”.

W produkcji TVP obecna była niemal od samego początku. Charyzmatyczna, ciepła bohaterka, odgrywana przez aktorkę, wzbudzała ogromną sympatię widzów, którzy nie mogli pogodzić się z jej zniknięciem w 2012 r.

Niestety, od czasu zakończenia współpracy z twórcami “Na dobre i na złe”, Edyta Jungowska nie otrzymała roli, która mogłaby okazać się równie przełomowa. Zdecydowała się więc na podjęcie radykalnych kroków.

Zmarła w samotności. Tak zachował się były mąż Gabrieli Kownackiej w jej ostatnich chwilach Co się dzieje z Anną Milewską? W 93. urodziny media doniosły o chorobie gwiazdy "Złotopolskich"

Edyta Jungowska działa poza show-biznesem?

Edyta Jungowska w wieku 29 lat doczekała się syna Wiktora, który w tym roku skończy 30 lat. Aktorka od dłuższego czasu jest w związku z Rafałem Sabarą, dyrektorem Teatru Pinokio w Łodzi.

Ukochany pomaga jej również w prowadzeniu biznesu - wydawnictwa “Jung-off-ska” oraz sklepu internetowego. W rozmowie z Anną Lewandowską artystka przyznała, że działalność jest dla niej formą uniezależnienia się od “kapryśnego aktorskiego losu”.

Jungowska okazyjnie wciąż pojawia się jednak na ekranie, a jej miłość do aktorstwa i sztuki teatralnej nie słabnie, o czym świadczyć może jej obecność na premierze spektaklu Teatru Kwadrat, która miała miejsce w sobotę.

Edyta Jungowska na premierze "Siostruń"

“Siostrunie” to komediowy spektakl muzyczny, w którym w główną rolę wciela się Hanna Śleszyńska. Podczas uroczystej sobotniej premiery dostrzec można było wiele uznanych gwiazd, m.in. Katarzynę Glinkę, Barbarę Bursztynowicz, Andrzeja Grabarczyka, czy Misheel Jargalsaikhan.

Na czerwonym dywanie błyszczała również Edyta Jungowska, która ubrana w czarny płaszcz, ze stylową torebką u boku, uśmiechała się do napotkanych fotoreporterów. Gwiazda wyglądała wprost czarująco.

To niezwykłe, ale 58-letnia aktorka sprawia wrażenie, jakby zatrzymała się w czasie. Gdy patrzymy na jej fotografie, przed oczyma wciąż mamy siostrę Bożenkę, którą tak bardzo pokochaliśmy przed laty.

Edyta Jungowska
Edyta Jungowska na premierze “Siostruń” Teatru Kwadrat, fot. KAPiF
Edyta Jungowska
Edyta Jungowska na premierze “Siostruń” Teatru Kwadrat, fot. KAPiF
Edyta Jungowska
Edyta Jungowska na premierze “Siostruń” Teatru Kwadrat, fot. KAPiF
Edyta Jungowska
Edyta Jungowska na premierze “Siostruń” Teatru Kwadrat, fot. KAPiF