Beata Kozidrak Żródło: TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak napisała autobiografię. Wielu fanów nie wiedziało, że w przeszłości nie miała łatwo

20 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nieznane dotąd fakty z życia prywatnego Beaty Kozidrak wychodzą na jaw. Okazuje się, że swego czasu w rodzinie piosenkarki rozgrywały się dramatyczne sceny. Gwiazda polskiej sceny muzycznej opowiedziała o niszczącym jej relację z małżonkiem problemie na łamach książki biograficznej, która trafi w ręce czytelników na początku maja.

  • Fani niecierpliwie wyczekują premiery książki „Beata. Gorąca krew”
  • Publikacja ujrzy światło dzienne w dniu urodzin piosenkarki
  • Na jej łamach wokalistka opowiedziała o problemach w życiu rodzinnym

Beata Kozidrak to jedna z najsłynniejszych postaci polskiej estrady. Współzałożycielka i wokalistka zespołu Bajm może pochwalić się niesłabnącą od czterech dekad popularnością. Nie dziwi zatem, że przy takiej rozpoznawalności na najnowszą publikację autorstwa piosenkarki niecierpliwie czeka wielu fanów.

Gratka dla fanów Beaty Kozidrak. Gwiazda wydaje książkę

Fani Beaty Kozidrak mogą już zacierać ręce. Niebawem do sklepów trafi świeżutka publikacja autorstwa piosenkarki, „Beata. Gorąca krew”. W lutym gwiazda podzieliła się dobrą nowiną na łamach mediów społecznościowych.

Jak czytamy w poświęconym publikacji biograficznej wpisie w social mediach, napisanie książki od dawna było jednym z marzeń Beaty Kozidrak. Wokalistce ciągle brakowało na jego realizację czasu, przez co plany znacznie się odwlekały. W tym przypadku swoje zrobiła społeczna izolacja obowiązująca w czasach pandemii COVID-19.

Odcięcie od innych dało Beacie Kozidrak odpowiednią przestrzeń do pracy. Piosenkarka wzięła się za pisanie, czego efektem jest publikacja, która niebawem trafi do odbiorców. Książka będzie dostępna od 4 maja, w dniu urodzin liderki zespołu Bajm.

Mikołaj Krawczyk dodał wpis, w którym naśmiewa się z chorób psychicznych. Internauci są oburzeniMikołaj Krawczyk dodał wpis, w którym naśmiewa się z chorób psychicznych. Internauci są oburzeniCzytaj dalej

- To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was - moi Kochani - czytamy w social mediach Beaty Kozidrak.

Piosenkarka opowie o kulisach życia prywatnego. Nie brakowało w nim osobistych trudów

Publikacja umożliwi fanom lepsze zapoznanie się z osobą Beaty Kozidrak. W książce nie zabraknie nawiązań do życia rodzinnego wokalistki, czego dowodem są pierwsze fragmenty publikacji, jakie trafiły do sieci. Gwiazda polskiej sceny muzycznej wyjawiła fanom więcej szczegółów na temat rozpadu jej związku z muzykiem Andrzejem Pietrasem.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, współzałożyciel zespołu Bajm i ojciec dwóch córek piosenkarki, Katarzyny i Agaty, początkowo wiedli szczęśliwe życie. W pewnym momencie sielankę zaczął niszczyć nałóg muzyka. Wokalistka, jak relacjonuje, dokładała wszelkich starań, by pomóc małżonkowi.

- Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie, wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile - wspomina Beata Kozidrak.

O tym, z czym dokładnie zmagała się rodzina Beaty Kozidrak, będzie można przeczytać w książce „Beata. Gorąca krew”. Już teraz z opublikowanego w Internecie fragmentu dowiadujemy się, że wśród trudów walki z problemami piosenkarka dostrzegła również wyraźną iskierkę nadziei. Była nią pełnoletnia córka wokalistki, która, jak podkreśla Beata Kozidrak, stała się jej prawdziwym przyjacielem i sprzymierzeńcem.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł