Swiatgwiazd.pl
Beata Kozidrak

TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak opowiedziała, jak dba o urodę. "Nie będę się starzeć z godnością"

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Beata Kozidrak wciąż zaskakuje swoich fanów rozpierającą energią. Upływ lat ani rok w lockdownie nie sprawił, że artystka zwolniła ze swoją karierą. Teraz ujawniła jaki ma stosunek do starzenia się.

  • Beata Kozidrak mimo dojrzałego wieku wciąż jest pełna młodzieńczej energii

  • Piosenkarka niedawno wydała autobiografię, w której wspomina czasy młodości

  • W nowym, szczerym wywiadzie opowiedziała jak dba o to, by się nie starzeć

Beata Kozidrak ostatnio rozpieszcza swoich fanów. Po jej głośnym, pełnym energii występie w Operze Leśnej w Sopocie, wydała swoją autobiografię, w której szczerze rozlicza się ze swoim pełnym przygód życiem. W najnowszym wywiadzie padło kilka ciekawych wyznań dotyczących jej życia i stosunku do samej siebie.

Wielki powrót Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną królową polskiej sceny. Artystka rozpoczęła karierę w zespole Bajm, który przez lata nie schodził ze szczytów list przebojów. Równie przebojowa była jej solowa kariera, którą kontynuuje do dziś.

Niedawno mogliśmy oglądać ją na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal. Jej występ otworzył festiwal i pozytywnie zaskoczył widownię, która w ciągu ostatniego roku zdążyła się odzwyczaić od występów na żywo. Jednak Beata Kozidrak na scenie jak zwykle dała rewelacyjny występ.

Artystka jednak podczas lockdownu nie próżnowała. Korzystała z dobrodziejstw Internetu, gdzie publikowała swoje występy, między innymi w ramach Hot 16 challenge. Poświęciła również ten czas na spisywanie swoich wspomnień, które już niedługo będziemy mogli przeczytać w jej autobiografii - "Beata. Gorąca krew".

Widać, że mimo upływających lat, wokalistka wciąż ma w sobie dużo energii. Niedawno udzieliła oryginalnego wywiadu, w którym szczerze opowiedziała jaki ma stosunek do swojego wieku i starzenia się.

Anna Cieślak Edward Miszczak

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ślub. Chcą zachować dyskrecję

CZYTAJ DALEJ

Nieprzemijająca młodość Beaty Kozidrak

W najnowszym wywiadzie przyznała jaki ma stosunek do starzenia się. Podzieliła się, że stara się robić wszystko co może, żeby zachować młodość. Nie stroni w związku z tym od różnego rodzaju kosmetycznych pomocy - maseczek i kremów.

- Nie będę się starzeć z godnością. Z godnością będę wydawać pieniądze na to, żeby zatrzymać jak najdłużej urodę - wyznała szczerze wokalistka.

Przyznała także, że wspiera zachowanie młodego wyglądu różnymi preparatami i zabiegami. Okazuje się, że od lat korzysta z usług zaufanej kosmotolożki, która pomaga jej, jednak w granicach rozsądku. Piosenkarka wyznała, że będzie unikać poważnych zabiegów, ingerujących w rysy twarzy.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: JastrząbPost


Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >