Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Beata Olga Kowalska w dniu 56. urodzin pokazała się w bikini. "Nie jest łatwo pogodzić się ze starzeniem"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.05.2022 10:32

Beata Olga Kowalska w dniu 56. urodzin pokazała się w bikini. "Nie jest łatwo pogodzić się ze starzeniem"

Beata Olga Kowalska
Kadr z serialu Ranczo, prod. Telewizja Polska; Studio A

Beata Olga Kowalska znana z serialu "Ranczo" ostatnio obchodziła 56. urodziny, co świętowała udostępnieniem nietypowego zdjęcia w mediach społecznościowych. Wielbiciele artystki masowo ruszyli z komentarzami, by wyrazić swoją opinię.

Polska produkcja przez dziesięć lat gościła na antenie Telewizji Polskiej, gromadząc rzeszę wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem śledzili losy mieszkańców małej miejscowości Wilkowyje. Wielbiciele "Rancza" do dziś obserwują poczynania aktorskie obsady popularnego serialu.

Beata Olga Kowalska, która zagrała doktorową, niedawno świętowała 56. urodziny. Artystka postanowiła nie przejmować się ogólną opinią na temat starzejących się kobiet i udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie w skąpym bikini. Reakcja internautów była nie do przewidzenia.

Beata Olga Kowalska pozuje w bikini

Gwiazda "Rancza" po zakończeniu jego emisji nadal pozostała aktywna zawodowo występując epizodycznie w popularnych serialach taki jak: "Leśniczówka" czy "Ojciec Mateusz", a także na deskach teatrów. W mediach społecznościowych aktywnie komunikuje się z ponad trzytysięczną publicznością, której przedstawia najnowsze projekty zawodowe oraz pokazuje uroki życia prywatnego.

29 kwietnia Beata Olga Kowalska obchodziła 56. urodziny i postanowiła zaskoczyć wielbicieli ciekawym zdjęciem. Aktorka pokazała się w samym bikini podczas słonecznego dnia na plaży. Kobieta odważyła się na wstawienie zdjęcia, które wywołało wiele emocji wśród jej obserwatorów.

Zastanawiałam się, czy wrzucić to zdjęcie, ale pomyślałam, że ośmieli to Piękne, 50letnie do spojrzenia na siebie z dumą. Jesteśmy wartością — pisała z dumą pod zdjęciem.

Dodatkowo Beata Olga Kowalska w urodzinowym wpisie zwróciła uwagę na postrzeganie kobiet powyżej 50. roku życia w polskim społeczeństwie i branży filmowej.

To JA. Dumna, dojrzała kobieta. Dziś są moje 56 urodziny. Sama często w to nie wierzę. Bo przecież wszystko jeszcze przede mną... Rzeczywistość nie jest jednak tak kolorowa. Nie jest łatwo pogodzić się ze starzeniem, z upływającym czasem. Zwłaszcza że kobiety po 50tce wtłaczane są w strefę cienia, stają się przeźroczyste, zarówno dla męzczyzn jak i pracodawców. Dyskryminacja dojrzałości. A przecież... — napisała z refleksją.

Internauci zadbali o to, by w swoje urodziny Beata Olga Kowalska poczuła się wyjątkowo i ruszyli do sekcji komentarzy, gdzie pozostawiali ciepłe słowa uznania. Wielu życzyło artystce wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin, inni nie mogli się napatrzeć na figurę prezentowaną przez 56-latkę.

Jest Pani piękną, elegancką kobietą z klasą. Ale przede wszystkim czuć, że ma Pani bogate, piękne wnętrze a tacy ludzie nigdy się nie starzeją w oczach innych. Zawsze pozostają piękni. Pozdrawiam słonecznie — wychwalała internautka.

Jest pani piękną, fantastyczną kobietą- figura modelki, jednak najważniejsze co pani ma to olbrzymia charyzma, której nie kupi się za żadne pieniądze. Wszystkiego najlepszego i kolejnych pięknych ról — życzono aktorce.

Wszystkiego dobrego, super Pani wygląda — chwalono.

Beata Olga Kowalska nie boi się wyzwań

Aktorka w 2021 roku podjęła się prowadzenia kontrowersyjnego show dla Zoom TV "Magia nagości", który jest polskim odpowiednikiem brytyjskiego programu "Naked attraction". Niespodziewany format zaskoczył wielu widzów, którzy nie byli przygotowani na tak odważną propozycję.

"Magia nagości" to telewizyjny program randkowy, w którym jedna ubrana osoba wybiera kandydata lub kandydatkę spośród pięciu uczestników schowanych w kabinach. Każdy etap eliminacji ujawnia jeden element wyglądu bohaterów, zaczynając od stóp, a kończąc na głowie. Zaskoczenie pojawia się, gdy okazuje się, że osoby znajdujące się w kabinach są nagie.

Ubrany bohater odrzuca osoby na podstawie ich nagich części ciała, by na końcu pozostać z "idealną" wybranką. Program budzi dużo kontrowersji ze względu na ilość nagości, jednak jego celem jest promowanie pewności siebie i akceptacji własnego ciała.

Być może Beata Olga Kowalska po udziale w "Magii nagości", gdzie wciela się w prowadzącą, odnalazła wewnętrzne piękno i odwagę do ukazywania własnego ciała bez względu na to, jaką opinię może mieć o nim społeczeństwo. Wielbiciele aktorki mają nadzieję, że jeszcze wiele razy ujrzą tę wersję swojej idolki.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Słynny aktor zmarł po ciężkiej chorobie. Ujawniono, co stało się chwilę przed śmiercią, blisko dwa lata temu

  2. Aktorka przyłapana z nowym partnerem. Nikt nie spodziewał się podobnego, przed chwilą była w związku

  3. Niesłychane, kogo widzowie zobaczyli na ekranie. Niespodziewanie polały się łzy, ujawniono całą prawdę

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].