Swiatgwiazd.pl

Świat Gwiazd

"Bracia": Piotr Stramowski obejrzał serial z dziewczyną. Zdradził nam, czy nowa wybranka jest zazdrosna o intymne sceny Piotr Stramowski

8 Marca 2023

Autor tekstu:

Natalia Cieślak

Nowy serial "Bracia" rozpoczyna się sceną intymną z udziałem Piotra Stramowskiego i Agnieszki Sienkiewicz. Aktor wyznał czy jego partnerka jest zazdrosna o takie sceny. Wspomniał również o byłej żonie. 

Wybranką aktora jest Natalia Krakowska, poznali się podczas produkcji filmu "Fighter" w której grał jedną z głównych ról. 

Piotr Stramowski o "Braciach": "To jest serial, który totalnie będę oglądać"

7 marca odbyła się premiera serialu "Bracia", Piotr Stramowski udzielił wywiadu dla portalu Świat Gwiazd, w którym wyznał, co sprawia, że ten serial jest tak wyjątkowy. 

– To jest dobry serial, rzadko oglądam swoje seriale, znaczy praktycznie ich nie oglądam. Oglądam pierwszy czy drugi odcinek, a później już sobie leci, nie chce mi się. A to jest serial, który totalnie będę oglądać. Strasznie jestem ciekawy moich braci, niektórych wątków nie znam – powiedział artysta.

Magdalena Kuta, Laura Łącz

Kim był Dominik Kuta? Czerwone Gitary, małżeństwo z Laurą Łącz, pokrewieństwo z Magdaleną Kutą

CZYTAJ DALEJ

Co sądzi partnerka Piotra Stramowskigo o intymnych scenach z jego udziałem?

Stramowski wcześniej był mężem aktorki, oboje brali udział w scenach intymnych i to rozumieli. Aktualnie jest związany z partnerką Natalią, która jest spoza branży filmowej. Wyznał, że sam zadał jej pytanie dotyczące jego scen intymnych z innymi aktorkami.

Oglądałem z moją dziewczyną i właśnie zastanawiałem się i mówię "Jesteś zazdrosna?" Ona mówi: "nie bo Cię wtedy nie znałam" [śmiech] – powiedział Piotr.

Nie chciałbym, żeby Natalia poczuła się urażona, w ogóle nie chciałbym, żeby to był temat. Chciałbym tu zadbać o nią w tej przestrzeni – dodał. 

Aktor został również zapytany o Dzień Kobiet. Jego partnerka ma wtedy urodziny i jak udało nam się dowiedzieć, "coś się szykuje", dodał również, że lubi zaskoczyć kobietę. 

Piotr Stramowski o scenach intymnych, gdy był z Kasią Warnke

Sceny intymne nie są obce dla aktorów, wielu z nich traktuje to jako część swojej pracy i nic poza tym. Stramowski był wcześniej w związku małżeńskim z aktorką Katarzyną Warnke, oboje dobrze rozumieli takie sceny. 

– Wcześniej byłem w związku z aktorką, z Kasią nie trzeba było o tym gadać, bo to było jasne, że ta przestrzeń jest jakby dla nas oczywista, jesteśmy aktorami i to jest nas zawód –  wyznał aktor serialu "Bracia".

Nie wiem, jak będzie teraz, bo moją partnerką jest osoba spoza branży, znaczy z branży trochę, ale nie jest aktorką [...] ja potrzebowałem lat, jak podchodzić do tego, tych scen intymnych pocałunków na planie, żeby omijać tę zazdrość – dodał. 

Zobacz całą rozmowę:

Piotr Stramowski (2).jpg
fot. KAPiF
Piotr Stramowski z partnerką.jpg
fot. KAPiF
Antek Królikowski

Edward Miszczak o zwolnieniu Antka Królikowskiego z serialu "Bracia". "Trzeba uwzględnić wszystko"

CZYTAJ DALEJ
Jacek Murański, Mateusz Murański

Jacek Murański wraz z żoną zwrócił się do zmarłego Mateusza. "Nasz najukochańszy synku"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Tylko u nas

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Tylko u nas: Tomasz Karolak komentuje sprawę Antka Królikowskiego. "Wiedzieliśmy o chorobie, która go dotknęła"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"
Czytaj więcej >
Natalia Cieślak

Z zamiłowania redaktorka lubiąca wyzwania i rozmowy z ludźmi. Prywatnie miłośniczka gotowania z modernistycznym podejściem i pasjonatka podcastów kryminalnych. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]