Maciej Zakościelny Żródło: East News

Brat Macieja Zakościelnego jest niezwykle przystojny. Niebawem skończy 42 lata i wciąż szuka miłości życia

25 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Maciej Zakościelny jest bardzo popularnym polskim aktorem. Niewiele osób wie, że gwiazdor ma też starszego brata Filipa. Kim jest brat Macieja Zakościelnego?

  • Okazuje się, że Maciej Zakościelny ma starszego brata Filipa, który ostatnio wzbudził spore zainteresowanie internautów.
  • Filip Zakościelny ma 42 lata i jest project managerem.
  • Partnerka Macieja, Paulina, zdradziła, że Filip nadal jest singlem.

Maciej Zakościelny jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Zagrał w wielu popularnych produkcjach, jak Czas honoru, Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie. Gwiazdor już od wielu lat związany jest z modelką Pauliną Wyką, z którą doczekał się dwóch synów - Borysa (5 l.) i Alexa (3 l.). Okazuje się, że Zakościelny ma też starszego brata Filipa, który ostatnio wzbudził spore zainteresowanie internautów.

Kim jest brat Macieja Zakościelnego?

Maciej Zakościelny ma 41 lat, jego brat Filip niedługo skończy 42 lata. Filip wybrał nieco inną ścieżkę kariery niż Maciej. Skończył studia ekonomiczne, na co dzień pracuje jako product manager.

Na swoim profilu na Instagramie Filip bardzo często dzieli się ze swoimi obserwatorami licznymi zdjęciami z przyjaciółmi. Widać także, że mężczyzna bardzo lubi podróżować.

Filip najwidoczniej lubi też aktywnie spędzać czas. Ostatnio pochwalił się zdjęciem, na którym świetnie bawi się, grając w golfa.

Agnieszka Radwańska potwierdziła, że planuje uczyć synka tenisa. Wszystko ma już zaplanowaneAgnieszka Radwańska potwierdziła, że planuje uczyć synka tenisa. Wszystko ma już zaplanowaneCzytaj dalej

Fani Macieja Zakościelnego zauważyli, że jego brat jest do niego bardzo podobny. Niektórzy sądzą nawet, że obaj wyglądają, jak bliźniacy.

Na jednym ze swoich Instastories partnerka Macieja, Paulina zdradziła kolejną ciekawostkę o Filipie, która wyraźnie zainteresowała szczególnie kobiety.

Filip Zakościelny jest kawalerem?

Paulina Wyka opublikowała na swojej instagramowej relacji zdjęcie Filipa, na którym napisała: singlem być. Ta podprogowa informacja ucieszyła co niektóre obserwatorki Zakościelnego.

Jak napisała jedna z internautek pod zdjęciem Filipa:

- ale wy jestescie podobni z bratem ...majngot.

Rzeczywiście obu panom nie można odmówić podobieństwa. Chociaż różnią ich wykonywane profesje, można śmiało powiedzieć, że co do jednej rzeczy ich pokrewieństwo mocno daje się we znaki. Kobiety szaleją na ich punkcie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł