Swiatgwiazd.pl
Joanna Trzepiecińska

TRICOLORS/East News

Burzliwy związek Joanny Trzepiecińskiej. Podzieliła los kobiety, której odbiła męża

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Joanna Trzepiecińska największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Rodzina Zastępcza", gdzie wcieliła się w postać sympatycznej Alutki. Gwiazda ma za sobą naprawdę burzliwą przeszłość i wiele nieudanych związków. Najpierw odbiła męża innej aktorce, a później sama borykała się z losem zdradzonej kobiety. Jak obecnie wygląda życie miłosne Joanny Trzepiecińskiej?

Joanna Trzepiecińska w czasie swojej młodości przeżywała naprawdę burzliwe romanse. Aktorka odbiła męża koleżance po fachu, a potem sama musiała poradzić sobie w roli zdradzonej żony. Czy Joannie Trzepiecińskiej udało się w końcu znaleźć upragnioną miłość?

Joanna Trzepiecińska odbiła męża innej aktorce

Joanna Trzepiecińska ma za sobą burzliwe relacje z mężczyznami. Będąc młodą dziewczyną, gwiazda odbiła męża swojej koleżance po fachu. Aktorka zakochała się w starszym o 17 lat aktorze i reżyserze Krzysztofie Zielińskim. Niestety, w tym czasie mężczyzna był w związku małżeńskim z Marią Pakulnis. Kobieta nie dała tak łatwo za wygraną i nawet kiedy artysta przeprowadził się do Joanny Trzepiecińskiej, ta wciąż walczyła o ich małżeństwo. Kobieta odzyskała ukochanego, a nawet doczekała się z nim syna.

Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o osobistej tragedii

CZYTAJ DALEJ

Burzliwa przeszłość Joanny Trzepiecińskiej

Po pewnym czasie aktorka trafiła na kolejnego ukochanego. Tym razem Joanna Trzepiecińska zakochała się w starszym o 16 lat rozwodniku Januszu Andermanie. Był on ogromną miłością gwiazdy, o czym wielokrotnie wspominała w trakcie wywiadów.

-Wyszłam za niego z wielkiej miłości i miałam poczucie, że byłam kochana. Przeżyłam wiele pasjonujących lat ze świadomością, że mam obok siebie niezwykle interesującego człowieka. Nigdy się z nim nie nudziłam — wyznała w jednym z wywiadów Joanna Trzepiecińska

Para doczekała się dwójki synów: Wiktora i Karola. Wraz z przyjściem na czas dzieci, relacje małżonków uległy znaczącemu pogorszeniu. Janusz Anderman popadł w chorobę alkoholową, a także nie pomagał aktorce w obowiązkach domowych, uważając się za niespełnionego artystę. Po pewnym czasie ukochany Joanny Trzepiecińskiej zdradził gwiazdę z dziennikarką telewizyjną Kamilą Drecką. Cała ta sytuacja przyczyniła się do rozwodu pary w 2009 roku.

-Byłam żoną, matką i kochanką, zarabiałam, organizowałam, nieźle karmiłam, bo mam do tego dryg. Ale dorosłam już do tego, że i mnie należy się odpoczynek — wyznała jakiś czas temu Joanna Trzepiecińska w jednym z wywiadów

Jak wygląda obecnie życie miłosne Joanny Trzepiecińskiej?

Kolejną wielką miłością aktorki znanej z "Rodziny zastępczej" był Piotr Śliwiński. Zakochanych połączyła pasja do podróżowania i zwiedzania nowych miejsc. Mężczyzna był dla gwiazdy ogromnym wsparciem i wspólnie z nią wychowywał jej dwójkę dorastających synów z poprzedniego małżeństwa.

Co ciekawe, niedawno Joanna Trzepiecińska odbyła podróż na terytorium Słowacji z innym mężczyzną. Tabloidy donoszą, że towarzysz aktorki ma na imię Maciej i jest muzealnikiem. Fani zaczęli zastanawiać się, co ze związkiem gwiazdy i Piotra Śliwińskiego, tym bardziej że jakiś czas temu Alutka z "Rodziny Zastępczej" wyznała, że fundamentem jej relacji z podróżnikiem jest przyjaźń.

-No cóż... Mężczyzna wciąż jest dla mnie ważny — skomentowała swoją relację z Piotrem Śliwińskim Joanna Trzepiecińska

Czy to oznacza, że aktorka ma nowego ukochanego?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Do sieci wpadło zdjęcie Krzan i Kammela zza kulis. Widzów TVP dosłownie zamurowało

  • Po śmierci uczestniczki "Kuchennych rewolucji" na jaw wyszła wstrząsająca prawda. Magda Gessler zabrała głos

  • Pogrzeb Kamila Durczoka. Goście byli świadkami przykrego zbiegu okoliczności, poruszające

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Idę Nowakowską?

Pytanie 1 z 5

W którym programie udział wzięła Ida Nowakowska?

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Pawel Wodzynski / East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala. Legendarna wokalistka przeszła operację

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski

Życie Gwiazd

Kiedy Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska się rozwiodą? Media podały datę

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze sztuki "Boeing Boeing"

Czytaj więcej >
Jason Momoa

Życie Gwiazd

Jason Momoa ma kolejną partnerkę? Media informują o nowym związku aktora

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Życie Gwiazd

Sylwia Bomba wyjechała na wakacje. Opowiedziała o zabawnej wpadce

Czytaj więcej >
Klaudia El Dursi

Życie Gwiazd

Internauci oburzeni zdjęciami Klaudii El Dursi. Pokazała za dużo?

Czytaj więcej >