Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Była gwiazdą i nagle zniknęła. Kasia Kowalska pokazała dawno niewidzianą córkę. Tak dziś wygląda Ola
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2024 10:26

Była gwiazdą i nagle zniknęła. Kasia Kowalska pokazała dawno niewidzianą córkę. Tak dziś wygląda Ola

Kasia Kowalska, Ola Kowalska
fot. KAPiF/Instagram

Kasia Kowalska po raz pierwszy została mamą w wieku 23 lat. Córka, Ola, dorastała pod opieką rodziców piosenkarki. Jak obecnie wyglądają relacje między kobietami? Swego czasu miała ambitny plan na karierę. Wszystko przerwała jednak poważna choroba. Czym obecnie się zajmuje córka artystki?

Kasia Kowalska doczekała się córki. Jak wyglądają ich relacje?

Kasia Kowalska ze związku z muzykiem, Kostkiem Joriadisem, doczekała się w 1997 roku córki, Oli. Początkowo artystka nie mówiła partnerowi o ciąży. Mężczyzna miał nawet namawiać ją do usunięcia dziecka. Niedługo po porodzie zniknął z ich życia.

Przez cały początek ciąży musiałam ją ukrywać, bo mój partner, przez małe „p”, kazał mi ją ukrywać. Grając największą trasę w moim życiu, po prostu wyłam w pokoju, bo nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. To nie było akceptowane przez mojego chłopaka, nie mogłam o tym nikomu powiedzieć, byłam zastraszona. Wymiotowałam, było mi niedobrze, byłam osłabiona i samotna - opowiadała w podcaście "Tak mamy".

Dzieciństwo Ola spędziła z rodzicami Kasi Kowalskiej. Piosenkarka była u szczytu kariery i często koncertowała. To dziadkowie zastąpili dziewczynce najbliższych. Po latach z goryczą opowiadała o ojcu. Jedno ze spotkań zakończyła po kilku minutach. Kilka lat temu razem z mamą wystąpiła na okładce magazynu i udzieliły wspólnego wywiadu. 

Podobno, gdy byłam mała, odwiedzał mnie u dziadków. Potem przestał. Nigdy za nim nie tęskniłam. Nigdy nie czułam potrzeby bycia z nim. Mama powiedziała jasno, że jeżeli chcę, mogę się z nim spotykać. Spróbowałam raz. Uciekłam po trzech minutach. Dziadek pokazał mi, że jak się jest dziadkiem, ojcem, rodzicem to się przychodzi i się stara. A to jest koleś, który się nie starał. Nie dostałam od niego nawet kartki z życzeniami. Nie dostałam nic. Trudno tęsknić za czymś, czego nigdy się nie doznało. Dziadek wypełnił ten brak swoją wielką miłością. A mama wzięła na siebie cały ciężar wychowania - przyznała w wywiadzie dla "Vivy!".

Dziś obie mocno się wspierają. Ola zaczynała własną ścieżkę kariery, gdy spotkała ją ciężka choroba. Trafiła do szpitala i zapadła w śpiączkę.

Opole 2024. Kasia Kowalska weszła na scenę i zaczęła od wpadki Ojciec córki Kasi Kowalskiej powraca i publicznie pierze brudy! Po tych wyznaniach gwiazda nie będzie miała spokojnej Wielkanocy

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala. Walczyła o życie

Ola swoją przyszłość chciała związać z projektowaniem ubrań. Naukę podjęła nawet na prestiżowej uczelni w Londynie. Do prawdziwych kłopotów doszło w okresie pandemicznym, kiedy to Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka wylądowała w szpitalu.

W 2020 roku przeszła operację w związku z zarażeniem adenowirusem. Początkowo objawy przypominały zwykłe przeziębienie, jednak choroba postępowała, a córka piosenkarki ostatecznie na trzy tygodnie zapadła w śpiączkę. Po przebudzeniu musiała rozpocząć intensywną rehabilitację.

Rok temu prawie straciłam życie. Doceniaj swoje ciało, ono i tak robi naprawdę wiele, nawet gdy tylko siedzimy czy stoimy. Kochaj je. Bądź dobry dla siebie i zawsze bądź wdzięczny. Wysyłam dziś wszystkim dużo, dużo miłości - pisała internautom.

Po dolegliwościach Ola zniknęła z mediów społecznościowych. Czym obecnie zajmuje się córka Kasi Kowalskiej?

Czym zajmuje się córka Kasi Kowalskiej? Prężnie działa w internecie

Kasia Kowalska chętnie dzieli się życiem prywatnym z internautami. Na jej profilu nie brak zdjęć w towarzystwie ukochanych dzieci. Ola wyrosła na prawdziwą kopię swojej mamy. Podobnie do piosenkarki związała przyszłość z artystyczną karierą.

Projektuje ubrania, a efektami chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Jej dzieła cechuje spora ilość kolorów i luźny, miejski styl. Matka mocno wspiera ją w karierze, a w jednym z projektów pokazała się nawet na okładce magazynu.

Obecnie Ola mieszka w Warszawie, gdzie tworzy własną markę ubrań, a także nie zapomina o muzycznej pasji. Internauci mogli ją widzieć już przy mikrofonie, a także za konsolą DJa. Córka Kasi Kowalskiej nie zwalnia tempa w spełnianiu marzeń, mimo trudnych doświadczeń. Czas pokaże, czym jeszcze zaskoczy swoich obserwatorów.

Kasia Kowalska z córką, fot. Instagram
Kasia Kowalska z córką, Olą, fot. Instagram
Kasia Kowalska z córką, fot. Instagram
Kasia Kowalska z dziećmi, Ignacym i Olą, fot. Instagram

Źródło: Viva!, podcast "Tak mamy"