Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Były menadżer Natalii Janoszek pogrąża ją w wywiadzie. Opowiedział rzeczy, od których włos się jeży
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.08.2023 09:00

Były menadżer Natalii Janoszek pogrąża ją w wywiadzie. Opowiedział rzeczy, od których włos się jeży

Natalia Janoszek
Były menadżer ujawnia kulisy współpracy z Natalią Janoszek, fot. KAPiF

Natalia Janoszek staje przed kolejnymi wyzwaniami. Produkcja Krzysztofa Stanowskiego to tylko część afery, która podkopała jej karierę. Były menadżer gwiazdy opowiedział o ich współpracy. Nie wspomina miło tego doświadczenia.

Natalia Janoszek: były menadżer odkrywa jej prawdziwą naturę

Jeszcze do niedawna aktorka była tytułowana "polską gwiazdą Bollywood" jednak materiał Kanału Sportowego krok po kroku odkrywał jej kolejne kłamstwa. Niedawno gwoździem do trumny okazała się także rozmowa byłego menadżera gwiazd z synem Macieja Orłosia.

Jak przyznał specjalista od wizerunku, Natalia Janoszek od dawna realizowała swój plan, nie zastanawiając się nad konsekwencjami. O jej "karierze" niewiele wiedzieli nawet pracownicy.

Rzeczą oczywistą były liczba obserwujących i lajków. Kupowała to przy mnie. […] W pewnym momencie miała 200 tysięcy, później nagle zrobił się milion. […] Jest zapatrzona w siebie. Ciężko jakoś normalnie z nią spędzać czas. Jest mega infantylna i myśli tylko osobie. Po trupach do celu. Nie patrzy, czy kogoś zraniła.

Natalia Janoszek (21).jpg
Były menadżer ujawnia kulisy współpracy z Natalią Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek (22).jpg
Były menadżer ujawnia kulisy współpracy z Natalią Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek (20).jpg
Były menadżer ujawnia kulisy współpracy z Natalią Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek (23).jpg
Były menadżer ujawnia kulisy współpracy z Natalią Janoszek, fot. KAPiF
"Tak spie****ć". Po festiwalu Polsatu widzom puściły nerwy. Dostało się każdemu, ale "zagraniczni goście" przebili wszystkich

Natalia Janoszek: kulisy wizyty w Cannes

Były menadżer dawał się zwieść pięknym historiom o zagranicznej karierze i zwycięstwach w konkursach piękności, aż sam na własnej skórze był świadkiem poczynań gwiazdy. Oczy otworzył mu słynny festiwal w Cannes. Zdradził, jak wyglądały kulisy pojawienia się Natalii Janoszek na prestiżowym wydarzeniu filmowym.

Wyjazd do Cannes był kluczowy, spędzaliśmy cały czas razem. Widywałem różne zachowania, które przestały się wydawać normalnie. Była mocno podniecona tym festiwalem. Zaczęła gwiazdorzyć. Natalia brała udział w pokazach filmów. Tam może pójść każdy, wystarczy kupić akredytację za 1000 euro. 

Były menadżer wie jak pomóc Natalii Janoszek

Działania gwiazdy są trudne do zrozumienia, tym bardziej że w Polsce budowała całą popularność na zagranicznej karierze. PR-owiec podsumował jej zachowanie, jako wykraczające poza schematy moralne. Podważył także jej zdrowie psychiczne.

Postarałbym się ją namówić do leczenia psychiatrycznego. Ona potrzebuje pomocy. Coś nie styka. Powinna dostać odpowiednią pomoc. Ona ma dobry kontakt z rodziną, z bratem. Oni o nią dbają. Oni też ślepo jej wierzyli i nadal wierzą, w końcu to ich córka. Są tak ślepo w nią zapatrzeni, że niczego nie dostrzegli.

Natalia Janoszek do dziś zdaje się nie przyjmować do siebie krytyki jaka spadła na nią po publikacji Krzysztofa Stanowskiego. W mediach społecznościowych nadal pokazuje życie gwiazdy pełne luksusu.

Natalia Janoszek (19).jpg
Natalia Janoszek podróżuje w czasie afery, fot. instagram.com/nataliajanoszek/

Źródło: Pudelek