Cezary Pazura odtworzył zdjęcie Żródło: instagram.com/czarekpazura

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z planu "13 posterunku". Po ponad 20 latach znów zapozował z komisarzem Kotem. "Wtedy i dziś"

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Cezary Pazura po przeszło 20 latach zapozował do zdjęcia z komisarzem Kotem. Pokazał też archiwalną fotografię z planu "13 posterunku". Niesamowite, jak się zmienili

Cezary Pazura w polskim show-biznesie zasłynął głównie za sprawą roli Czarka w kultowym 13 posterunku. Serial komediowy emitowano w latach 90., a najwierniejsi fani do dziś chętnie wracają do niektórych odcinków. Okazuje się, że również aktorzy, którzy pojawili się w produkcji, po przeszło 20 latach z nostalgią przywołują wspomnienia z pracy na planie. Cezary Pazura poszedł o krok dalej i niemal odtworzył zdjęcie z serialowym komisarzem.

Cezary Pazura po ponad 20 latach znów zapozował z komisarzem Kotem

Aktor przyzwyczaił fanów do szczególnej aktywności na Instagramie, gdzie pokazuje nie tylko urywki z życia zawodowego, ale też prywatnego. Regularnie na profilu króluje jego ukochana żona, ale tym razem to sam Pazura z kolegą po fachu skradli całą uwagę.

Gwiazdor pokazał archiwalną fotografię sprzed przeszło 20 lat, a tuż obok niej zupełnie nową - na obu zdjęciach jest z serialowym komisarzem Kotem, czyli Andrzejem Niemirskim.

Już na pierwszy rzut oka widać, że jednemu z nich wyraźnie ubyło włosów, a drugiemu - wyrosła pokaźna broda. Poza tym jednak obaj wydają się wciąż zupełnie tacy sami, jakby upływający nieubłaganie czas nie był im straszny.

W domu Jarosława Bieniuka nie brakuje pamiątek po Ani Przybylskiej. Jedna rzecz zwraca szczególną uwagę, wzruszający widokW domu Jarosława Bieniuka nie brakuje pamiątek po Ani Przybylskiej. Jedna rzecz zwraca szczególną uwagę, wzruszający widokCzytaj dalej

Z komisarzem Kotem - wtedy i dziś. Ładni bezpowrotnie - podpisał Cezary Pazura.

Fani szybko ruszyli do komentowania, nie mogąc jednocześnie nadziwić się, jak wiele lat minęło od emisji serialu. Wielu wciąż nie może pogodzić się, że tak kultowa komedia została zdjęta z anteny.

Już takiej komedii jak "13 posterunek" nie będzie nigdy. Do tej pory oglądam i dalej nie mogę przestać się śmiać - podkreśla jedna z obserwatorek.

Najlepszy polski serial, najlepsza ekipa, to były czasy! Szkoda, że dziś już nie można takich obejrzeć - dodaje kolejna.

Uśmiechy wciąż te same - zauważa jeszcze inna.

Spotkania po latach są wspaniale, miłego weekendu Panom życzę - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł